Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Güneş Patlaması Görmek

Rüyada güneşin patladığını görmek ne demek?

Küçük kardeşimle dışarı da duruyoruz, sonra gökyüzüne bakıyoruz ve güneşe garip bir şeyler oluyor diye sonra bir anda güneş patlıyor ve karanlık oluyor her yer sonra ben kardeşimin üstüne kapanıyorum sonrada zaten bir anda korku içinde uyandım. emree35, 19, Erkek, Bekar, Öğrenci, mutsuz.

Rüyada güneş patlaması görmek

Emre merhaba. Rüyada gökyüzüne bakmak aslında içinizde taşıdığınız umutları, sahip olduğunuz yaratıcılık yeteneği, barış ve ifade özgürlüğü özlemlerini ifade eder. Gökyüzü açık ise bunlara kavuşmak için elinizde yeterli olanak bulunduğunu ve onları kullanmanız gerektiğine yorumlanır. Gökyüzü kapalı ise bir üzüntü veya sorun içinde olduğunuzu haber verir.

Rüyada güneş patlaması görmek uyanık hayatta dikkatinizi toplamanız ve üzerine odaklamak gereken ezici bir duygusal sorunu temsil eder. Duygularınızı çok uzun süre içinizde saklayarak, sıkışıp, bu olumsuz duyguların sizi ruhsal bir sıkıntıya soktuğuna işaret eder. Güneş patlaması sonucu size ya da insanlara zarar geliyorsa bu hemen eski alışkanlıkları yeni ve olumlu alışkanlıklar ile değiştirmeniz şartına işaret eder. Güneşin patlaması sonunda insanlara bir şey olmuyorsa bu yeni bir başlangıç yapmak için hazırsınız demektir ve duygularını kontrol etmek, onları istediğiniz çizgide tutmak için gerekli yeteneğe sahip olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Güneş Patlaması Görmek” için 3 yanıt

Bende rüyamda güneşin patlayıp yok olduğunu insanların ise ciltlerinin ışık olmadığı için kaygan ve yapış yapış olup garip (zombi gibi) olduğunu gördüm.

Atakan merhaba,
Rüyanız bu sayfaya taşınmıştır ve açıklamasını sayfada bulabilirsiniz.

Rüyamda güneş parçalara ayrılıyordu ama insanlara pek bir sey olmuyordu babam ve küçük kiz kardesim ortada yoktu insanlsr gunes yok oldugu icin donacağımızı bu yüzden soba yakmamiz gerektiğini söylüyorlardı her yerde soba vardi yakında su kaynaklarının tükenecegini söylüyorlardi tanıdığım her akrabama sarılıp ağladığımı hatırladım zaten birden uyandım uyandığımda da ağlıyordum. Öğrenciyim, kız, bekar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir