Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Güneş Tutulması Görmek

Rüyada güneş tutulması görmek neye işaret eder?

Rüyamda sahil kenarında yürüyordum her yer günlük güneşlik tam bir bahar yaz havası vardı, bır anda hava karardı önce ne olduğunu anlayamadım, sonra havaya baktığımda gündüz olmasına rağmen ay güneşin önüne gelmiş, güneş tutulması oluyordu, ay güneşin yerine geçmiş gibiydi.

O karanlıkta deniz kabardı, bir anda gri bulanık bir deniz haline geldi, dehşet bir korku veriyordu, sahile fırtınayla çok büyük dalgalar çarpıyordu, çok korku içine düştüm anlamından da korksam da merak etmekteyim, hayırlara vesile olsun inşallah.

Rüyada güneş tutulması görmek neye yorulur?

Rüyada güneş tutulması görmek, güneş tutulmasını izlemek, seyretmek kendinden şüphe ve hedeflerinize ulaşmak konusundaki korkuları gösterir. Sizin yeteneklerinizin küçümsendiğini, size engel olunduğunu, gölge edildiğini düşünmektesiniz şeklinde yorumlanır. Deniz kabarması, şiddetli fırtınaların suyu sahile vurdurması konuları için deniz rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz.

Güneş tutulması nedir: ayın yörüngesinde dönerken periyodik kimi zamanlarda güneş ile dünya arasına girerek, güneşin önünü kapatma halidir. Tam güneş tutulması, halkalı güneş tutulması, hibrit güneş tutulması ve parçalı güneş tutulması türleri vardır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güneş görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Güneş Tutulması Görmek” için bir yanıt

Rüyada güneşin tutulduğunu görmek
Hayırlı günler, rüyamda evimizin önünde yolun kenarında ufak bir göl vardı, oltayla oradan balık tutmaya çalıştım ve önce o ufak gölden oltama domuz takıldı, onu çektim ve evin bodrumuna koyduk, babama gösterdim, ardından terkrar oltamı attığımda ufak bir balık, ardından attığımda büyük bir balık geldi. Sonra nasıl oldu hatırlamıyorum evde yatağımda uyumuşum, sabah olmuş kalktım, etraf karanlıktı, şaşırdım “bu saatte nasıl karanlık olabilir” diye mutfaktaki pencereden gökyüzüne baktım ve güneş tutulmuş ve muhteşem bir görüntüsü vardı, tıpkı uzaydan bakıldığında dünyaya benzer bir aydınlık şekli vardı yıldızlarda görünüyordu, bu görüntüye hayran oldum kardeşimin eşi bana taktığı güneş gözlüğünü verdi, taktım fakat hiç bir şey göremedim çıkardım, yine o güzel görüntüyü izledim, dışarı çıktım yola uzandım izledim ve güneş yeniden eski halini aldı, yorumlarsanız sevinirim iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir