Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Güneşin Doğduğunu Görmek

Rüyada güneşin doğuşunu görmek neye çıkar?

Merhaba. Rüyamda evimizin önündeydim ve arkamda sıraya girmiş halde 3 ya da 4 kişi var, yanımda da biri var, elimde bir kapı var, plastik veya tahta kolaylıkla hareket ettirebildiğim bir kapı, apartman pencerelerinde insanlar kıskanç mı desem kibirli mi o şekilde bir bakışları var. Bize yanımdaki kişi bana kapıyı açıp açmamamı söylüyor, güneş doğuyor, kapıyı açarsam aydınlık açmazsam gölgedeyiz.

Kapıyı elimle bir sağa bir sola oynatıp açıyorum, güneş doğuyor üstümüze, çok parlak bir güneş. Üzerimde beyaz elbise var ve dans ediyorum, çok keyifliyim, dansı bitirip etrafıma baktığımda pencerelerden bakan insanlar daha kıskanç bir şekilde bakıyorlar, arkamdaki kişiler ailem mi başka birileri mi tanıyamıyorum ama onlarda kapıyı açtığımda mutlu oluyor sanırım, güneş ışığı bize vurmaya başladığında parlıyordu sanki, o kadar güzeldi. Bu rüyayı aynı filmin tekrarı gibi 2 kez gördüm, art arda, rüyamın yorumunu çok merak ediyorum çok teşekkürler.

Rüyada güneşin doğduğunu görmek tabiri

Gamze selam, bu çok değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya gerçek hayatta önünde birçok fırsat olduğunu ancak buna karşılık yaptıklarının sürekli meraklı ya da kötü bakışlarla izlendiğini, çevrende iyiliğini istemeyen insanlar olduğunu anlatmaktadır. Burada ilginç olan durum önündeki fırsatlardaki esnekliktir (kapıyı kolayca hareket ettirmen), yani bir fırsatı ya da kısmeti kaçırsan da yeniden ve başka formda karşına tekrar çıkmakta. Sakin kafayla düşünürsen günümüzün ağır yaşam şartlarında böylesine şanslı ve kısmetli insanın kıskanılması normal karşılanmalıdır.

Rüyanın devamında gelişen güneşin doğması, beyaz elbise giymek, neşeli olmak gibi olayların tamamı olumlu anlamlar taşımakta, aydınlık günlerin seni beklediğini anlatmaktadır. Rüyada güneş doğması rüyayı gören kişi hakkında yeni başlangıçlara işaret eder, yaşam enerjisinde yükselmeye, yenilenmeye, hedeflere ulaşmaya, dileklerin gerçekleşmesine delalet eder.

“Rüyada Güneşin Doğduğunu Görmek” için bir yanıt

Ben 24 yaşındayım bekarım atanamayan öğretmenim, üç yıldır sınava giriyorum ve şu an biraz psikolojim iyi değil, endişeliyim, hayatımda kimse yok, işim de yok. Kardeşim kötü bir alışkanlığa başlamıştı ben de ona çok dua ediyordum kurtulması için. Rüyamda bir yatakta oturuyordu ama aynı yatakta kardeşimin aynısından bir tane daha vardı, ayak ucunda o uyuyordu. Tekrar o şeyi kullanmak istiyordu, ben de yanına gittim, onu ikna ettim, ikna oldu. Sonra yanında otururken bir de baktım yanımizdaki pencereden çok parlak pencereye çok yakın bir güneş doğuyordu, ben de o anda kardeşime dua ediyordum. Sonra onun yanından ayrıldım, bir kanepe vardı oraya gittim oturdum, bir kadın doktor beyaz önlükle gelip benimle konuşmaya başladı, yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir