Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Güneşin Doğuşunu İzlemek

Rüyada Güneşin Doğuşunu İzlemek Ne Demek?

7-8 tanıdığım arkadaşımla güneşi doğarken izlemek için İstanbul’da özel bir yere giriyoruz, giriş ücreti 4 liraydı. 5 lira kağıt para veriyorum bana bozuk 4.5 lira verdi ama sonradan durumu izah edip fazla aldığım parayı geri verdim. İçeride geniş alanda güneşin doğuşunu beklerken önümüzde değil sağ tarafımız da hızla yükselmeye başladı fakat yukarı çıktıkça daire büyümeye ve mor rengini almaya başladı, sanki karadelik olmaya hazırlanıyor gibiydi bu esnada bende içeri girdiğim andan itibaren her şeyi telefonumdan videoya çekiyordum.

Sonra bir anda o morumsu karadelik her şeyi içeri çekmeye başladı biz oradaki ağaç köklerine tutunmaya çalışıyorduk, bağırışlar çağırışlar bir zaman sonra durdu . Telefonumu arıyordum ve bulmuştum fakat videoyu tekrar açtığım da ortada benim çektiğim güneşi bekleme sahnesi ve karadelik sahnesi yerine tam tersi arkadaşım ve ben güneş doğarken önünde dans ediyorduk, mutluyduk, video bambaşkaydı.

Rüyada Güneşin Doğuşunu İzlemek Tabiri

Ayşe merhaba, güneş rüya tabiri sayfasında anlatıldığı gibi rüyada güneşin doğuşunu izlemek kişinin gerçek yaşamında yeni başlangıçlara adım attığını gösterir, yaşam sevinci ve enerjisinde artışa, hedeflerine ulaşmak için güçlenmeye veya heyecan verici bir maceraya atılmaya delalet eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise ileride çaresizlik yaşamamak, zor durumlara düşmemek için adımları dikkatli atmak gerektiğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir