Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Güneşin Ortasında Siyah Nokta Görmek

Rüyada güneşin ortasında siyah nokta görmek ne demektir?

Rüyamda eşim ve eşimin ailesiyle birlikte birlikte kendi köy evimizde olduğumuzu gördüm. hava açık ve günlük güneşlikken birden birisi beni kapıya çağırıyordu ve herkes dışarıya bakıyordu şaşkınlıkla. Baktım ve çok telaşlandım, “kıyamet kopuyor” dedim resmen. Güneşin ortasında siyah bir gölge vardı ve güneş bordo bir kırmızıydı etrafa koyu kızılca bir ışık saçıyordu. Sonra gökyüzüne baktım benden başka kimse güneşten gözünü alamıyordu. siyah bir dumanın hızlı bir şekilde etrafa yayıldığını gördüm ve çok telaşlandım.

Hemen içeri gelmelerini kıyametin kopmak üzere olduğunu söyledim. zorla içeriye çektim ve ardından gökyüzünden kömürler yağmaya başladı ama tane tane değil büyük ve uzun parçalar halinde. Evin tavanından içeride girdiler. Bir süre böyle yağmaya devam etti ve durdu ama durmasından hemen sonra o duman aynı hızla geri çekildi. Sonra eşimin ailesi elinde çuvallarla kömürü toplamaya gittiler. toplayıp eve geldiler.

Bir süre geçtikten sonra hava açıldı, bitti sandığım sırada o siyah duman bu kez zifiri bir siyah şeklinde inceden ve hızlı bir şekilde yayıldı ortalığa, tekrar korktum ve alametin devam edeceğini söyledim. Evin ortasına toplandık ve camlardan dışarıya bakındık. hiç bir şey gözükmüyordu.

Sonra birden kocaman bir kayanın evin önüne doğru düştüğünü gördük ve dışarı çıkıp kaçmaya karar verdik, dışarı çıktık. Gökten kocaman kayalar geliyordu görebiliyorduk ve korkuyorduk. İlk birkaç kayadan kaçtık, sonra gökyüzüne baktım ve çok büyük bir kaya hepimizin üzerine düştü. Düştükten sonraki anı da yaşadım. Kendimin ve ailemin kayanın altında olduğumuzu bildiğim halde dışarıdan yaşıyor gibiydim olanları. Kayanın bir bölümü kırıldı ve birileri çıktı içinden, bende onlarlaydım. Sonra evin alt tarafındaki ardiyeye saklanalım dedim ve gitmek üzereyken tekrar aynı duman ve ardından aynı kömür yağmuru geldi sonra uyandım. Rica etsem acele bir şekilde yorum yapar mısınız?

Rüyada güneşin ortasında siyah nokta görmek yorumu

Rüyanız ilk bakıldığında sanıldığı kadar kötü mesaj vermemektedir.

Gördüğünüz rüya, ailecek hedeflerinize ulaşmanız için önünüzde bir çok engel olduğunu ve bunların hepsini birer birer aşmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu bazıları sizi oldukça yoracak, zor anlar geçirmenize neden olacak ancak tüm engellerden zarar görmeden, yara almadan kurtulacak ve feraha ereceksiniz. Hoşça kalın.

“Rüyada Güneşin Ortasında Siyah Nokta Görmek” için bir yanıt

rüyamı hayra yorarsanız sevinirim.Rüyamda bir okulun bahçesinde ayrılmış olduğum sevgilimle konser gibi bir ortamdaydık.Birden gökyüzünde yuvarlak bir delik oluştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir