Kategoriler
Sayılar

Rüyada Güneşin Üzerinde 39 Rakamı Görmek

Rüyada güneşin üzerinde 39 rakamı görmek nedir?

Selamlar. Rüyamda cemevinin içerisindeyim, karşımda müdürüm sağ yanımda ise eşim oturuyor. Birden cama bakıyorum, dolunay var fakat ayın güneş vurmayan yüzeyi nasılsa o da o şekilde görünüyor, fakat karanlık değil, yüzeyini görebiliyorum.

Eşime, bak sende diyorum, ama bakmadı pek nedense. Daha sonra ayın önüne kocaman, gözümün alabildiği kadarıyla güneş geliyor ve orta hızda ağır bir şekilde dönüyor. Tamamen parlak ve sarı alevliydi. Güneşin üzerinde de 39 rakamı yazıyor. Bu şekilde bitti.

sayın admin, biz alevilerde 39, 40, 12 gibi sayılar kimi anlamlar taşırlar. ebcede göre bildiğim kadarıyla 3+9= 12 ye tekabül eder. yani 12 imamların sayısına. 1+2=3 te Allah nebi ve veli yi temsil eder. 3 ten de 1 rakamına tekabül eder ki bu da Allah’ın vahdetini temsil eder.

Rüya temaları ay ve güneş, cemevi, dolunay, parlak güneş, sarı alev. Evli, bayan, 25, ön muhasebe.

Rüyada güneşin üzerinde 39 rakamı yorumu

Merhaba, Bu güzel rüyayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Rüyanız bizim yorumlayamacağınız kadar derin bir rüyadır. Rüyada güneş üzerinde yazı, sayı, rakam veya bir sembol görmek önemli bir rüyadır ve güneşin üzerinde gördüğünüz simge ile birlikte yorumlanır. Görülen yazı veya şekli hatırlamıyorsanız bu genel olarak enerji ve canlılık, güzel duygusal gelişme veya durumsal atılım yaşamakta olduğunuzu gösterir. Doğru yolda olduğunuzu, doğru işler yaptığınızı işaret eder. Bu konuda detaylı bilgi için rüyada güneş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Batı kültüründe rüyada 39 rakamı görmek düşünce, meditasyon anlayış ve zihinsel üstünlüğünü simgeler. Bakınız otuz dokuz sayfası.

“Rüyada Güneşin Üzerinde 39 Rakamı Görmek” için bir yanıt

Merhaba, adım Deniz, 16 yaşındayim öğrenciyim. Iki gün önce rüyamda bir yılanın üstüme tirmandigini sonra indigini benimde ardindan kosarak kactigimi gördüm ama bu sabah daha ferahlatıcı bir ruya gördüm. Yatagimda yatarken birden kalkip disari bakıyorum ve güneşin etrafa mavi bir ışık sacarak sonradan düzelerek doğduğunu görüyorum, sonra biraz yükselip yükselip yeniden batiyordu. Ama biraz bekledim ve yine ayni sekilde güneş doğdu ve hızlıca yükseldi. Acaba bu rüyayla diğer ruyanin bir bağlantısı var mı veya iyi bir rüyamı. Cevaplarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir