Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Güneşin Yere Düştüğünü Görmek

Rüyada güneşin yere düşmesi ne demektir?

Rüyama evde başladım, ailem yanımdaydı ve birden babam seslenirken güneşin yere düştüğünü gördüm batıdan doğmuştu ayrıca. Sonra pencereden özellikle baktığımda uçan melek diye tanımlanacak varlıklar vardı. Çok korkuyordum babamda kıyametin koptuğunu belirtti ve uyandım. Ben 16 yaşındayım, öğrenci kızım.

Rüyada güneşin yere düştüğünü görmek neye yorulur?

Alara merhaba, rüyanda gördüğün şeyler, gerçek yaşamda kıyametin alametleri olarak nitelendirilmektedir, ama kıyameti işaret etmemektedirler.

Rüyada güneşin yere düştüğünü görmek gerçek hayatınızda uzun süredir sizi rahatsız eden bir sorun ile artık yüzleşme zamanı geldiğini ve bu sorunu çözmeniz gerektiğini temsil eder. Rüyada güneşin batıdan doğduğunu görmek hayırlı bir rüya olmayıp, sıkıntı, problem, kaos ifade eder ve bu olumsuz olayların sizin düşünce ve fikirlerini ifade etmekte zorlanmanıza, kendinizi güçsüz ve sinirli hissetmenize, kısaca hayatınızda mutsuzluğa sevk ettiğine yorumlanır.

Rüyada melek görmek, melekler, iyilik, saflık, koruma, kutsallık, rahatlık ve teselli anlamlarını simgeler. Bu rüyada meleklerin size aktarmaya çalıştığı mesaja dikkat edin. Bu mesajlar daha fazla tatmin ve mutluluk, doğru bir haber olarak ifade eder. Aynı zamanda, ruhun alışılmadık bir bozukluğuna, kötü kalpliliğe, kötü faaliyetlerin bir sonucu olarak ta bu rüya görünebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güneş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Güneşin Yere Düştüğünü Görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda kalabalık bir yerdeyim. Arkadaşlarım var onlarla ayrılıyorum, sonra bir otobuse doğru giderken bir anda karşımda güneşi görüyorum, mükemmel bir güzelliği var. Benin bulunduğum yer hava kapalı onun bulundu yer açık ve harika gözüküyor. Güneşi izliyorum. Bulunduğum yer çamur. Orada namaz kılıyor gibiyim sadece rukuye giderken unutur gibi oluyorum ruküye gidiyorum ve sonra secdeye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir