Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Güneşle Konuşmak

Rüyada güneşle konuşmak ne demektir?

Merhabalar, aklımdan hiç çıkmayan bir rüyam var, rüyaya göre ben iki dağa elimi koymuşum halkı seyrediyorum, halkın kendi işinde gücünde olduğunu görüyorum. Başımı kaldırıyorum ve bulutun rüzgarın bana doğru estiğini hissediyorum, sonra kafamı çevirip güneşle konuşuyorum.

Güneş bana 14 yaşında olduğunu ve yerine benim geçmemi istediğini söylüyor ve bende buna isteksiz bakıyorum bir yandan da ablam geçmek istiyor fakat aradaki sınır ona engel oluyor, cızırtı sesleri geliyor  bu rüyamı küçükken gördüm ve hiç unutamıyorum, yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada güneşle konuşmak tabiri

Arife selam, bu çok enteresan rüyayı bize yazdığın için teşekkür ederim. Rüyada insanları izlemek rüya sahibi insanın gerçek hayatta gerçekleşmesi kolay bir takım küçük hedefleri olduğunu ve bu hayallerine kavuşmak için işe başladığını, rüyayı gören kişinin kendine yavaş fakat tehlikesiz bir yol belirlediğini, akıllı ve sağlam adımlar ile hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlediğini gösterir. Rüyanın en ilginç kısımları ise güneşle konuşmak ve 14 sayısı olup bunların açıklaması aşağıdadır.

Rüyada güneşle konuştuğunu görmek rüyayı gören kişini gerçek hayatında büyük başarılar elde edip çok popüler biri olacağını, ekonomik bakımdan da oldukça hareketli bir yaşamı olacağını ve güçlü sosyal özellikleri sayesinde daima çevresinin çok kalabalık olacağına rivayet eder. Rüyada görülen on dört sayısı ise rüyayı gören kişinin beklenmeyen ve ihtiyaçları sürekli değişen koşullara kolayca uyum yeteneği olduğunu gösterir. Ayrıca aşırı hoşgörü simgesi olup arzulara işaret eder ve daha kararlı olmak ve çıkarlarını korumak, hedeflerinize odaklanmak gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Güneşle Konuşmak” için bir yanıt

Değerli okurlar, rüyada güneşle konuştuğunu gören varsa, ondan sonraki günlerde neler olduğunu, neler yaşadığını bizlerle paylaşabilir mi? Katılacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir