Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Günlük Görmek

Rüyada günlük okuduğunu görmek nedir?

Rüyamda ailem günlüğümü bulup okumuşlar, vefasızca dalga geçiyorlardı, ilkokuldaydım ama bugünkü halimle, üzerimde mavi önlük vardı ve anlaşamadığım insanlar vardı onlardan korkuyordum. Gelecekle ilgili hayallerim var, bunları düşünürken rüyamda tanımadığım bir erkek sesi, kendide görünmüyordu “hayallerini gerçekleştiremeyeceksin” dedi. Bunların hepsi aynı rüyada peş peşe oldu, biraz karışıktı, bu yüzden düzgün anlatamamış olabilirim, bayanım ve şu an ikinci üniversiteyi okuyorum, açıkçası bu rüya beni çok korkuttu sabah kalkmakta çok zorlandım. Rüya temaları : günlük, dalga geçmek, ilkokul, mavi önlük, Gelecekle ilgili hayaller, tanımadığın bir erkek sesi duymak.

Rüyada günlük okumak yorumu

Vefasız terimi burada hain, inançsız, imansız, güvenilmez benzeri anlamdadır. Rüyada vefasız birini görmek ters bir anlam içerir ve aslında karşınızdaki kişinin sizi sevdiğini, size değer verdiğini ya da size aşık ve sadık olduğunu gösterir. Rüyada vefasız olduğunu görmek kişinin arkadaşları tarafından büyük bir saygı gördüğünü ifade eder.

Rüyada günlük görmek gören kişinin ruhunu simgeler ve onun yaptığı fedakarlıkların bir göstergesidir. Günlük tutmak manevi ödül ve zenginliği, arıtma ve geliştirmeyi yansıtır, aynı zamanda kişinin azim ve inatçı doğasını gösterir. Günlük okumak vefasız servet ve yanıltıcı zevkleri göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir