Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Güreş Görmek

Rüyada güreş yapmak neye delalet eder?

Rüyamda muhasebe müdür beni arıyor patronun benimle yılbaşı zammını konuşmak için yanına istediğini söylüyor. Hem hem şaşırıyor hem korkuyorum çünkü zam konusunu hiç bizimle konuşmazdı, yılbaşında zam yapar “beğenmeyen gidebilir” derdi. Bu bildiğim için bayağı yadırgadım ve korkarak yanına çıktım, çıkarken aklımdan bin bir türlü şey geçiyordu “acaba işime son mu verilecekti” gibi. Kapıyı çaldım ve girdim. Patron beni çok sıcak karşıladı, güzel şeyler söyledi (bu sırada iyice korktum, çünkü ondan güzel şeyler duymak imkansızdır), çok çalıştığımı, işimde üstün başarı gösterdiğimi, şirkete büyük paralar kazandırdığımı falan. Sonra iyi bir zammı hak ettiğimi ama bu zammı elde etmek için yapmam gereken son bir şey olduğunu söyledi. Onunla güreşmem gerekiyormuş, onu yenersem maaşımı iki kat artıracağını söyledi, “efendim öyle şey olur mu? ben güreşemem” dedim, “o halde zam alamazsın” dedi, “efendim siz benim iki katım kadarsınız, bana üfleseniz ben devrilirim” dedim ama anlatamadım.

Mecburen güreşe başladım. Çocukların okul taksiti aklıma geldikçe onu yenmem gerektiğini düşünüyordum ama yenmem imkansızdı çünkü gerçekten çok iriydi ve ağırdı fakat bende ona iyi dayanıyordum. Sonra tarifsiz bir güç geldi patronu havaya kaldırdım ve yere yapıştırdım ama korktum “ya kızarsa” diye ancak kızmadı “ben biliyordum senin göründüğünden güçlü olduğunu, maaşını iki katına çıkarıyorum” dedi ve öylece uyandım. Bu rüya beni oldukça endişelendirdi ve size yazmaya karar verdim. Bunu neye yorumlamalıyım?

Rüyada güreştiğini görmek yorumu

Serhat merhaba, ilk olarak rüyanız kafanızın maddi meseleler ile dolu olduğunu ve büyük ihtimalle yılbaşında alacağınız zam konusunda bazı endişeleriniz olduğunu göstermektedir ki aslında bu gayet normaldir. Ancak sizi rahatsız edecek derecede rüyalarınıza yansımaya devam ederse o zaman daha sakin düşünmek gerektiğine işaret edebilir.

Rüyada güreş görmek ve bununla ilgili tüm rüyalar mücadele, münakasa, tartışma ve rekabet ile tabir edilirler. Rüyada güreşmek, güreştiğini veya güreş yaptığını görmek iş yaşamınızda büyük mücadeleler verdiğinizi ifade ederken aynı zamanda bu mücadeleden başarılı çıkacaksınız manası taşır. Rüyada güreşi kazanmak, güreş karşılaşması kazandığını görmek dostlarınız ve arkadaşlarınız arasında saygınlığınızı artıracak kimi işler yapacağınızı işaret eder. Tanımadığın bazı insanların güreştiğini görmek aile içinde mücadele verdiğinizi işaret eder. Mücadele ve uğraşlarınız sonucu aileniz bulunduğu yerden daha iyi yerlere gelip, daha mutlu bir yaşam sürecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir