Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Gurur Görmek

Rüyada gurur görmek neye işaret eder?

Merhaba. Rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm, benim en yakın arkadaşımla birlikteler şuan, ben kızın evinde oluyorum, erkek arkadaşım geliyor, çok üzgün bir şekilde bana bakıyor, daha sonra bana sarılıp çok soğuk bir şekilde dudağımdan öpüyor, sonra eskiden en yakın arkadaşım onunda şu anki sevgilisi bunu görüyor, üzerime saldırıyor. Kızın boyu normalde 1.85 falan ama saçlarını yoluyorum, kaynaklar elimde kalıyordu, sonra erkek arkadaşım elimden tutup beni markete götürüyordu orada arkadaşlarımı görüyordum, bana bağırıyorlardı “sen nasıl barışırsın? sen ne gurursuz birisin” diye.

Erkek arkadaşıma dönüp bakıyordum, sadece bana bakıyordu giden birinin arkasından üzgün bakılır ya aynı öyle bakıyordu, daha sonra dışarı çıktım, o kızla da kavga ettim, sonra bir baktım bütün mahallede kavga var, erkek arkadaşımda arkamdaydı, döndüm baktım çok üzgündü sonra kayboldu. Bu rüyadan çok etkilendim açıklarsanız çok sevinirim.

Rüyada gurur yaptığını görmek yorumu

Kübra merhaba, gördüğün rüya tam anlamıyla bir eski sevgili veya arkadaş rüyası olup bu konuda geniş açıklamayı eski erkek arkadaşını görmek rüya analizi sayfasında okuyabilirsin. Bu rüyada en önemli ayrıntı arkadaşlarının, eski erkek arkadaşınla barıştığın için seni gurursuz olarak nitelemesidir ki aslında bunu sen kendine söylüyorsun.

Rüyada gurur, gururlu olmak, gururlu olduğunu görmek bir meydan okuma işaretidir. Gurur yaptığını görmek sizin bütünlüğüne gelecek saldırılara karşı ayağa kalkıp mücadele edeceğinizi ifade eder. Bu rüya aynı zamanda, yakında bir projenin parçası olarak davet edileceğini işaret edebilir. Rüyada gurursuz olduğunu görmek ise bir güven problemi yaşadığınızı, kendinize yeteri kadar güvenemediğini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir