Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Güvenlik Kamerası Görmek

Rüyada güvenlik kamerası neye delalet eder?

Rüyamda en iyi arkadaşım bana bıçak ile saldırmak beni yaralamak çalıştı, okuldaydık ve öğretmenler bile bana yardım etmedi, diğer arkadaşlarım bu arkadaşımı sakinleştirmeye tutmaya çalıştı ama o delicesine bana saldırdı, bu sırada bahçeyi güvenlik kamerası ile izleyen okul müdürü heme koşarak yanımıza geldi. Müdür gelince arkadaş durdu ve ben fırsattan yararlanıp ondan kaçtım ve saldırıdan kurtuldum ve birden uyandım, bu neye işarettir, lütfen acil cevap.

Rüyada güvenlik kamerası görmek yorumu

Rüyada güvenlik kamerası görmekHabip selam, rüyada arkadaşının saldırdığını görmeniz aslında bir arkadaşının sana gerçek hayatta bir haksızlık ettiğini ve sizin de una öfke duyduğunuzu gösterir. Bıçakla saldırması ise sizin hayatta her zaman kontrollü olmayı öğrenmeniz, öfkenize hakim olmayı başarmanız gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada güvenlik kamerası görmek rüyayı gören kişi hakkında endişe, korku ve güven eksikliği duyguları taşıdığını işaret eder. Alternatif olarak rüyada güvenlik kamerası görmek geçmiş anıları yansıyarak geçmişe özlemini ifade edebilir. Rüyada güvenlik sistemleri görmek, güvenlik sistemleri satın almak, kurdurmak, kullanmak gerçek yaşamınızda bir güven sorunu yaşadığınızı ifade eder. Rüyanızda gördüğünüz güvenlik sistemi metoduna göre rüya yorumu değişir. Rüyada görülen güvenlik elemanı, bekçi, koruma, Güvenlik kamerası, hırsızlık alarm, çevre güvenlik, tel çit, bariyer, yüksek duvarlar, güvenlik kapsamında düşünülür.

Rüyada okul müdürü görmek senin okul yaşamında bazı sorunlar yaşadığını / yaşayacağını işaret eder. Bu sorunlar sizin sabır ve kendinizi doğru ifade etmeniz ile çözülebilecek sorunlar olduğunu belirtir.

“Rüyada Güvenlik Kamerası Görmek” için bir yanıt

Rüyamda mutfağa gidiyordum ve aniden duruyordum. Mutfaktaki camdan dışarı baktığımda bahçedeki ağaca üç tane güvenlik kamerası vardı biri bizim eve diğer ikisi ise başka bir yöne bakıyordu. O an bir daha evde nasıl koşup zıplıycam ve dans edicem diye düşünüyordum ve uyandım. Rüyam boyunca tek baktığım yer ise korkarak kameralara bakmaktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir