Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Güvenlik Kapısı Görmek

Rüyada güvenlik kapısı neye çıkar?

Rüyamın etkisinden kurtulamıyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Şu an çalıştığım iş yerinde işlerimin uzaması nedeni ile biraz geç çıkıyorum. İş yerini çok kalabalık görüyorum. Arabama binip, güvenlik kapısının orada bekleyen eşimi arayarak geldiğimi söylerken dikiz aynasından baktığımda bir kadın ve bir erkek görüyorum. Ya arap yada zenciler. Onları telefonla görüştüğüm için arabanın dışında sanıyorum. Fakat dış kapıya yaklaştığımda onların arabanın arka koltuğunda olduğunu fark ediyorum. Arabadan inip bağırıp çağırıyorum. “Burada ne işiniz var kimsiniz” diye. Bana bağırmamamı güvenlik kapısını geçince durmamı söylüyorlar. Arabaya tekrar binip güvenlik kapısının orada duruyorum ve arabadan inip eşimi çağırıyorum. Bu kadın ve erkeği kızarak uzaklaştırıyoruz. Onlar gittikten sonra arabanın arka koltuğunda zenci gibi esmer yaklaşık 8-9 aylık bir bebek biberonla mama içerken buluyoruz. Bebeği kucağıma alıyorum ve çok üzülüyorum. Keşke insanlara kızmasaydık. Çocuğu bize bırakmak için bindiler sanırım. Keşke onları dinleseydik belki yardımcı olabilirdik diyorum.

Birden yanımıza 4 yaşındaki kızım geliyor. Bebeği çok seviyor. Ve onunla eve gitmeye karar veriyoruz. Bebek çok neşeli, çok sevimli bir kız. Bize gülümsüyor. Uzaklaşırken yol kenarlarında bizi gözetleyen 2 kadın görüyorum. Bebek bizde aldık bakacağız şeklinde onlara gülümsüyorum. Sonra eşime bir çocuk anne ve babasının yanında büyümeli. Anne ve babasını bulmalıyız geri dönelim diyorum. Geri dönüyoruz. İş yerinin güvenlik kapısının orada yolda gördüğüm bir kadını görüyorum. Kılık kıyafeti çingene gibi. Çocuğu bana ver ben teyzesiyim diyor. Bende belki annesi sizden korktuğu için bana verdi, siz çocuğa zarar vermek istiyorsunuz diyerek vermeyeceğimi söylüyorum. Bebek kucağımda, o almaya çalışıyor. Çocuğu annesinden başkasına vermem diyorum.

Bağırmak istiyorum sesim çıkmıyor. Oradan içeri doğru koşuyorum. Bir kadın daha geliyor. Onlardan kaçmaya çalışırken 2 yıl önce trafik kazasında vefat eden kuzenimi karşımda görüyorum. Çok yakışıklı, çok sağlıklı ve neşeli. Ona Sezgin abi diyorum şaşırmış bir şekilde. O da off be Ruziş çok konuşuyorsun, biraz sus be gülüm, bütün muhabbetin içine ettin diyor, gülümseyerek. Ben de ona şaşırmış bir ifade ile ama sen derken birden yok oldu ve ben de uyandım. Uyandığımda kesinlikle üşümemiştim ve üstüm açık değildi. Ben 34 yaşında, evli ve 2 çocuk annesiyim. Bir firmada teknik ofis elemanı olarak çalışıyorum. Amirim ile ilgili sorunlarım oluyor. Yorumlarsanız memnun olurum.

Rüyada güvenlik kapısı görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanız oldukça uzun ve bir çok olay geçiyor. Bu olaylar ve unsurları birer birer incelemek rüyanın bütünlüğü bozar, bu nedenle rüyanın ana mesajına odaklanmak gerekmektedir. Olaya böyle bakıldığında gördüğünüz rüya gerçek hayatta şu anda bazı güvensizlikler yaşadığınızı ancak bu kadar tehlikeye karşılık önünüzde yeni bir başlangıç yapmak için güvenli bir yolun mevcut olduğunu, bu yolu takip ettiğinizde hedeflerinize kavuşacağınızı anlatmaktadır. Rüyaya başlığını veren güvenlik kapısı kişinin hedeflerine kavuşmak ve fırsatları değerlendirmek için güvenli bir yol olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir