Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Güvenlik Personeli Görmek

Rüyada güvenlik elemanı görmek neye çıkar?

Yaklaşık 3-4 gündür sürekli  metro görüyorum rüyamda. Dün geceki gördüğümde ise ise ben, 3 teyzem, teyzemin oğlu ve en cömert eniştem yani teyzemin kocası vardı. Ben giriyordum içeri. Güvenlik görevlisi “kaçaksın” diye kızıyordu ve tartıştık. Halbuki eniştem jeton parasını ödedi. Ve birde o eniştem helikopter sürüyordu. Nedir bu rüyanın manası ?

Rüyada güvenlik personeli görmek yorumu

Sema merhaba, aynı rüyayı sürekli görmek o rüyanın önemli anlam taşıdığını gösterir. Rüyada metro görülmesi rüya sahibi hakkında merak, öğrenme, keşif yönü hakkında ipuçları verir.

Rüyada güvenlik personeli görmekRüyada güvenlik personeli görmek rüya tabiri gördüğünüz personelin silahlı olup olmamasına göre değişir. Silahlı güvenlik elemanı görmek rasyonel düşünmeyi temsil eder, pratik ve tetikte olmayı işaret eder. Silahsız bir güvenlikçi görmek inanç ve düşünme yolunuzda kimi engeller çıkarıldığını ifade eder. Güvenlik personeli olduğunu görmek rüya sahibinin gelecek konusunda yersiz endişelere sahip olduğunu, sahip olduğu imkanlar varken boşu boşuna başka yerlerde kendini emniyette hissetmenin yollarını aradığını ifade eder.

Onunla tartıştığını görmeniz ise aslında sizin halen süregelen sıkıntılarınız olduğunu simgelemekte ve bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmak gerektiğine delalet eder. Eniştenin helikopter kullanması konusunda helikopter sayfası ilgini çekebilir.

“Rüyada Güvenlik Personeli Görmek” için 3 yanıt

Rüyada site korumak
Uzun zamandır bu rüyalarımı hep yorumlatmak istemişimdir. Bir aralar rüyamda silah kullandığımı, oturduğumuz evi ve siteyi koruduğumu görmüştüm. İlk gün sitemizi korurken sonraki gün de evimizi koruyordum. İlk gün ateş etmeme rağmen birini vurup vurmadığımı hatırlamıyorum ama ikinci gün evimizi korurken birilerini vurdum ancak kan görmedim.

Mehmet selam, Rüyada birini veya bir şeyi korumak korku sembolüdür. Burada başkasını koruduğunu görmek semboliktir. Aslında korkan kişinin kendidir. Gerçek yaşamınızda etrafınızda, siz ve çevreniz arasında duygusal bir duvar, bir engel, bir bariye olduğunu gösterir. Aslında kendiniz bir şeylerden korkuyorsunuz, bu dışarı çıkmak, karşılaşmak, yüzleşmek olabilir. Böyle bir rüyada kendinizi sorgulamanız gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir