Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Birine Güvenmek

Rüyada birine güvendiğini görmek ne demek?

Rüyamda kimin olduğunu bilmediğim toplu güzel giyimli bir bebek kucağımdaydı, sanki bir derdimiz varmış da o bebek bizi kurtaracakmış gibi ona güveniyordum. Sokaktaydık, yanımda bir sürü kişi var ama bebekte dahil hiç birinin yüzünü görmedim, yanımdakilere “bunun adı Güven olsun, adı gibi güvenelim buna” diyordum, bırakıyordum bebeği gidiyordu, gerçek hayatta bekarım, 18 yaşındayım, yorum için şimdiden teşekkürler.

Rüyada birine güvenmek tabiri

Rüyada bebek görmek sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir. Bebekler genel olarak masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir.

Rüyada birisine güvenmek, birine ya da bir şeye güvendiğini görmek gerçek hayatınızda kendini olduğu gibi kabul etmeyi başardığınızı, sahip olduğunuz özellikleriniz arasında ahenk sağladığınızı, kendinizle barışık olduğunuzu simgeler.

Rüyada birine güvenmemek, güvenememek, güvenemediğini görmek yaşamınızda iç güdülerine daha fazla kulak vermeniz, ona güvenmeniz gerektiğini işaret eder. Böyle yapmakla bir çok avantaj elde edeceğinizi gösterir. Rüyada güvenilmez olduğunu görmek, insanların rüya sahibine güvenmemesi ise reel  yaşamınızda olaylara yeni bir bakış açısı ile bakmanız ve nerede hata yaptığınızı sorgulamanız gerektiğini temsil eder.

“Rüyada Birine Güvenmek” için bir yanıt

Rüyamda savaş halindeydi ülke
Bu durumda birine güvenmek zorundayız diyerek benden büyük duran bir erkeğe güveniyordumönümüze çıkmıştı birden annem herkese güvenme diyordu ama ben başka çaremiz yok diyordum obüyük olan kişi bize apartmandan topladığı çocukları bırakıp sığınacak bi yerler bakmaya gitmişti sonrasında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir