Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Güvercin Beslediğini Görmek

Rüyada güvercin beslemek ne demektir?

Rüyamda iş yerimin terasında güvercin beslediğimi gördüm ama her renkten güvercin vardı. Terasta aynı zamanda tavuk ve horoz beslemeye başlamışız.

Müdürüm bana diyor ki “bak ne güzel oldu burası, çiftlik gibi yalnız yerler mermer döşeli ve burayı yıka da yönetim kurulu başkanı geldiğinde buraya da çıkmak isterse pis olmasın” diyor. “Tamam siz kafanıza takmayın ben hallederim” diyorum, bana gözlerime bakıyor ve sarılıyor ben onu hep baba gibi gördüğüm için bende sarılıyorum, bana diyor ki “seni çok seviyorum kızım unutma” diyor, “bende” diyorum, elini öpüyorum o gitti ve ben uyandım. Bu rüyanın anlamı nedir, teşekkürler. Çiğdem

Rüyada güvercin beslediğini görmek tabiri

Rüyada güvercin görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar. Rüyada tavuk görmek öz güven kaybını ve iradesizliği işaret eder. Ayrıca çok fazla gevezelik ve dedikoduyu işaret eder. Tavuklar aynı zamanda bir süre sıkıntılı günler geçireceğinize fakat sabırlı davranarak bu sıkıntılardan kurtulup rahatlamak, mutluluğa ermek anlamına gelir. Bir de aile yaşamınızın huzurlu ve refah içinde olacağına işaret eder Rüyada horoz görmek böbürlenmeye ve kendini beğenmişliğe işaret eder.

İş yerinde beslediğinizi gördüğünüz hayvanlar, duygusal bakımdan sıkıntılı bir dönem geçirmekte olduğunuzu ancak yakında bunların biteceğini göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Güvercin Beslediğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda önce çeşitli renklerde güvercin gördüm, her çeşit renkte beyaz kahve rengi benekli, sonra yemyeşil renkte bir güvercin geldi, bunlar hiç kaçmıyorlardı, tam yeşil güvercini gördüm elimi uzattım orada elimi dokundum, sevdim uyandım.
37, Kadın, Evli, Ev hanımı, yorum yok

Rüyada güvercin görülmesi genel olarak feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar. Her çeşit renkte güvercin görmüş olmanız farklı konularda haberler alacağınızı gösterirken, elinizi dokunup sevdiğini yeşil güvercin murada ereceğine, çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir