Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Güvercin Eti Görmek

Rüyada güvercin eti görmek neye delalet eder?

Rüyamda siyah denizin içindeydim, yüzmüyor sadece denizin içinde duruyordum, su dizlerime kadardı ve bir köpek vardı, bir siyah güvercin yakalamış, parçalamış, güvercinin etleri görünüyordu, güvercini yemeye çalışıyordu, bende elimde yarım beyaz ekmeği ona doğru attım, güvercini bıraksın diye ama güvercin ölmüştü.

Rüyada güvercin eti görmek neye yorulur?

Rüyada denize girmek rüyayı gören kişinin önüne bir çok fırsat çıkacağı bir yaşam evresine girdiğini temsil ederken, bunları iyi değerlendirip, bir çok başarı elde edeceğini gösterir, bakınız rüyada deniz görmek sayfası.

Rüyada başka bir hayvan parçalayan köpek görmek uyanık hayatınızda hayatın kimi yönleri arasında denge yeteneğinde bir zayıflama olduğunu, yaşamınızda tereddüt, endişe, kızgınlığın daha fazla ağır basmaya başladığı bir döneme girdiğinizi temsil eder. Bu rüya alternatif olarak bir sadakatsizlik karşısındaki öfkenizi simgeleyebilir. Bu konuda rüyada köpek görmek sayfasında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Rüyada siyah güvercin görmek kibar kadın ile tanışmak, onun desteğini almak, sevgisini kazanmak anlamına gelir. Rüyada güvercin eti görmek veya güvercin etini yemek, güvercin yediğini görmek, kadın tarafından bir mal, mülk, miras haberi verir. Ancak bu miras pek hayırlı gelmeyebilir şeklinde yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Güvercin Eti Görmek” için bir yanıt

Rüyada kümes dolusu güvercin görmek
Rüyamda bir kümes dolusu güvercin gördüm, aralarında tek bir tanesi siyah ve gagası kırmızıydı, diğerlerinden küçüktü ve ürkütücüydü, üstüme atlayıp duruyordu, bunun manası nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir