Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek neye delalet eder?

Selamün aleyküm, ben rüyamda iki güvercin gördüm, bir başka yerdeyim pencereden içeriye iki tane bembeyaz güvercin girer. Sonra kendi annem güvercinlerin birini bir eline diğerini de öbür eline alır bana doğru yürür ve bende güvercinleri okşayarak severim. Bu rüya ne anlama geliyor.

Rüyada güvercin görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada güvercin görmekRüyada güvercin görmek, çok sık görülen rüyalardan biridir ve genellikle feminen ( kadınsı, kadına ait, kadın tarafıyla ilgili ) bilgiler içerip, haber ağırlıklı anlamlar taşır. Güvercinin rengi, sağlık durumu haberin anlamını açıklar. Rüyada güvercin beslemek, su vermek, güvercine yemek vermek, güvercinlere yem verdiğini görmek, gerçek yaşamınızda verdiğiniz emek, gösterdiğiniz gayret ve çabalarınızın karşılığını alacağınız mutlu haberi yakında alacağınızı temsil eder.

Rüyada güvercin uçurmak, güvercin uçurduğunu görmek uyanık hayatınızda sahip olduğunuz, barış, özgürlük ve güzel duyguları çevrenize anlatmak istediğinizi gösterir. Rüyada güvercin uçuran birini görmek ise birinin size güzel duygu ve düşüncelerini iletmek istediğini işaret eder. Rüyada güvercin yakalamak rüya sahibinin gerçek hayatında elde etmeyi çok arzuladığı bir kısmete yakında kavuşacağını ya da bekarlar için onu çok mutlu edecek bir tanışmaya evliler için aile yaşamında çok mutlu edece güzel gelişmelere delalet eder.

Rüyada anne güvercin görmek Temiz, iyi haber olarak yorumlanır. Uçarak yaklaşan güvercin Tez haberdir. Bu rüya beklediğiniz bir haberin yakında size ulaşacağınızı gösterir. Bir gül ağacına veya çiçeklerin arasına konan güvercin Sevgiliyle ilgili haberdir. Güzel bir rüya olup, mutluluk verici gelişmeleri simgeler. İnsanın omzuna konan güvercin, güvercinin ele konması, güvercinin omuzuna konduğunu görmek talih açıklığı, şanslı bir döneme girdiğinizi simgeler. Hele hele kafaya konan güvercinin rengi beyaz ise hayal dahi etmediğiniz pek çok güzel gelişmeyi müjdeler. Beyaz güvercin konması güzel haberler alınacağını gösterir. Siyah güvercinin başa konması kibar bir kadınla evlenmek anlamına gelir. Beyaz güvercinin başa konması baht açıklığı demektir. Birkaç tane güvercin para geleceğinin habercisidir. Güvercinin eve konması kayıptaki birinin gelmesi anlamındadır. Yeşil güvercin hayırlı kadın, murada ermek demektir.

Güvercin çiftleşmesi, güvercinlerin çiftleştiğini görmek huzur ve neşeli evleri gösterir, evde bereket, hayırlı evla işaretidir. Bir güvercini yalnız ve hüzünlü görmek, güvercinin ağladığını görmek Genellikle bir babanın ölümü işaretidir.

Renklerine göre güvercinlerin manası

Rüyada beyaz güvercin görmek mutluluk verici, güzel haber almak demektir.

Rüyada siyah güvercin görmek kibar kadın ile tanışmak, onun desteğini almak, sevgisini kazanmak anlamına gelir.

Rüyada güvercin eti yemek kadın tarafından bir mal, mülk, miras haberi verir.

Rüyada guvercin sesi duymak gerçek yaşamınızda bir hamile yakınınız varsa sağ salim doğum yapacağını simgeler.

Rüyada güvercin yavrusu görmek kız çocuğu doğumu veya kız çocuğunuz varsa onun iyi haberini almak manası taşır.

Rüyada ölü güvercin görmek karı koca arasında bir ayrılığa veya ölüm ya da aldatma nedeniyle üzüntüye işaret eder.

Rüyada hasta güvercin görmek ölüm yoluyla üzüntü ve hayal kırıklığı demektir.

Rüyada yorgun güvercin görmek üzüntü habercisidir ya da bir görüşmede uzlaşma elde edemeyeceğinizi simgeler.

“Rüyada Güvercin Görmek” için 12 yanıt

rüyamda karşımdakinin omzuna gri bir güvercin kondu ve konduğu yeri yaktı ona bakarken benim sağ omzuma gri güvercin kondu ve omzumun yandığını bana acı verdiğini hissettim bunun anlamı ne çok merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekürler.

güvercin hastamı tam orasını anlayamadım ama bir arkadaşım güvercini yol üstüne bıraktığını gördüm yani ölsün diye caddeye ben bağırdım al onu al çarpılacak diye güvercin siyahtı ben bağırınca güvercin uçarak omzuma kondu ama o anda rengi eflatun oldu bu rüyayı çok merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim.

Senin liyakat noktasında harika biri olduğun veya olacağın anlamına gelir. Mor olması senin rütbenle alakalı bide güzel ahlak sahibi biriyle kararlı akıllı biriyle birlikteliğin söz konusu. Kendinde ki başarılı kişiliğinin ve neler yapabileceğinin farkında ol

Rüyada arkadaşının elinde beyaz güvercin görmek
Arkadaşım benim ve eski sevgilim hakkında bir rüya görmüş. Ben sevgilimle onun yanına gidiyormuşum elimde de beyaz bir güvercin varmış. “Al biraz da sen sev” diye arkadaşıma veriyormuşum. O da kuşu severken kuş gövdesinden balon gibi şişip havaya yükselip patlamış. Ardından da arkadaşımın “abi alalım da bunu gömelim” gibi bir şey demiş. Bu ne demek. Çok araştırdım ama patlamayla ilgili hiç bişey bulamadım. Tesekkurler simdiden.
Arkadaşım çok çok yakin bir arkadaşım kardeşim ikizim gibi

Ben rüyamda yanlış birşey yapıyordum ve bunun üzerine ablam siyah bir güvercine dönüşüyordu tek başıma kalıyordum, bağırıyordum ve sonra elime bakıyordum, damarlarımda siyah kan akmaya başlıyordu, öksürdüğümde iki tane yarı siyah tüy çıktı ve vücudum çok uyuşuyordu, yere düşüyordum ve acı çekerek siyah güvercine dönüşeceğimi düşünüyordum artık bittiğini düşündüm sonra kalktım.

Ceren bu rüya senin kötü alışkanlıklarına işaret ediyor. Birde kimseyle alakalı konuşma kötü ruhların veya kötü enerjilere maruz kalabilirsin. Düşüncelerin berrak değil seni ilerde bekleyen güzel şeylere yönel. Ani kararlar verme. Sen acele ediyosun. Bana ulaşabilirsiniz rüya yorumcusuyum bu bana Allahın vergisi insta hesabımdır kardeşlerim

Rüyamda tanımadığım bir erkek bana kafeste 4 tane mavi güvercin veriyordu, güvercinler masmaviydi.

Merve selam, yorum alanına yazılan rüyaları cevaplamıyoruz ama görmüş olduğun çok değerli bir rüya olduğu için yanıtlıyorum. Bizden hizmet almak istiyorsanız lütfen rüya gönder sayfasını inceleyip, rüyanızı oradan gönderiniz.
Görmüş olduğun rüya senin hayatta başarı ve mutluluğa götürecek yolda birinin istikrar, fedakarlık, çalışmak ve kendine güvenmek konularında bir haber vereceğini ( tavsiye de denilebilir) ve onu dinlemek gerektiğini ifade etmektedir.

Merve kardeş bence o mavi güvercinler senin hayatında yapmak istediğin şeylerle ilgili güzel haberlere işaret. Buda sana Allahın bi lütfu olarak bilmediğin bi yerden önüne güzel fırsatlar çıkabilir. Unutma ki mavi renk duygularınıza işaret eder. Kapılıp gitme araştır. Kendinle çeliştiğin zaman sıkıştığında istişare et ve bunu güvenilir sağlam bilgi ilim sahibi bi zatla yap. Mesela başarılarını gizli tut çünkü etrafında senin duygularını alt üst edecek bi. Çok etken var olabilir. Kardeşim sen eline gelen fırsatı değerlendir. İstediğini alıcak sın

Merhaba. Rüyamda beyaz bir güvercin gördüm. Bu güvercini yakalamaya çalıştım fakat yakalayamadım sonra hamile olduğunu fark ettik. Güvercinin altında yumurtası vardı. Yavrunun çıkamadığını fark edince elime aldım fakat çıktığında ölü doğmuştu ve kanla beraber sol elime yapışmıştı. Zar zor çıkardıktan sonra sol elimde kanı kalmıştı ve sabunla zar zor çıkarmıştım bu kan izini

Güvercin hakkında bilgiler sayfada yer almaktadır. Yumurtadan yavrunun çıkamaması, sizin buna yardım etmeniz aslında gerçek hayatta sorunlarını çözmekte zorlanan bir kız çocuğu yakınınız olduğunu ve ona yardım edeceğinizi ifade etmektedir.

Ruyambda benim bi guvercinim vardi atmaca saldirdi ve baya bi hasar aldi iyilestirmeyec calistim cok ugrastim ama oldu.ve ben bu guvercini yaklasik 1ay falan bi zaman dilimi once kaybettim ve yeni hic aklimda kalmamisken onu ruyamda canli oldugunu yaralarinin cogunun iyilestigini gordum nette pek bisey bulamadim bilen varsa bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir