Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Güvercin Sesi Duymak

Rüyada güvercin sesi duymak neye işarettir?

Rüyamda. Balkondan bakıyorum bahçenin içinden bembeyaz güvercin kanatlandı ve gökyüzüne doğdu uçmaya başladı, bende herkese “bu hangi güvercin” diye sormaya başladım, daha sonra guvercın bana doğru uçmaya başladı, balkona kadar geldi ve tam işaret parmağıma kondu ve işaret parmağımı ısırmaya , sanki koparmaya çalışıyordu ve sesler çıkararak bana bir şeyler söylemeye çalışıyordu.

Onu korkudan sarstım ve içeriye koştum oda peşimden geldi. Nereye saklansam beni bulup parmağımı ısırmaya başlıyor. Evimizin önünden ünlüler geçiyor güvercini oraya yönlerdirmeye çalışıyorum ama o bir yolunu bulup beni bulup parmağıma bir şeyler yapıyor ve acayip sesler çıkarıyor.

Acaba parmağımda zehir hastalık mı var onu mu temizliyor diye düşünürken , ya parmağımı koparırsa diyorum. Ağlıyorum çıldıracak gibiyim. Tam sevdiğim bir kadın beni bir odaya sakladı “korkma” dedi o yine bir Yerden içeri girdi ve çığlıklar la uyandım. Biri bana yorumlarsa sevinirim . Teşekkürler.

Rüyada güvercin sesi duymak neye yorulur?

Rüyada güvercin sesi duymak, Güvercin ötmesi gerçek yaşamınıda bir hamile yakınınız varsa sağ salim doğum yapacağını simgeler, hamile biri yoksa uzaklardaki bir tanıdığınızın hamilelik haberini alacağınızı simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Güvercin Sesi Duymak” için 2 yanıt

Rüyada evine güvercin konduğunu görmek
Selam, bir süredir hayırlı evlilik yapması için 5 kişiye dua ediyorum, 2 rüya üst üste gördüm.
Rüyanın ilkinde bir kutu dolu baklava hediye geldiğini gördüm, diğerinde ise evimize bir güvercinin konduğu gördüm, daha sonra havluya indiğim de bir kümes dolusu güvercin vardı, içlerinden birini yakaladım en değerli olanı güvercini tuttuğumda 5 tane gözü olduğunu gördüm, daha sonra onu bıraktığım yuvada beyaz güvercinleri gördüm acaba anlamları nelerdir?

Doğrucu merhaba,
Bu anlamlı rüyaları paylaştığın için teşekkür ederim.
Birinci rüyada hediye baklava gelmesi yaşamınızdaki hoşgörü ve memnuniyeti işaret ederken ikinci rüyada evine güvercin konması kayıptaki birinin gelmesine, dönmesine işaret etmektedir.
Rüyanızın en ilgi çekici kısmı yakaladığınız en değerli güvercinin beş tane gözü olduğunu görmeniz olup bu haklarında hayır duası ettiğiniz beş kişinin yakında güzel haberler alacağını müjdelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir