Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Güvercin Yakaladığını Görmek

Rüyada güvercin yakalamak neye delalet eder?

Benim ruyamda 3 farkli olay gordum, bana gore üçüde ayni kapiya aciliyor gibi, neyse artik ben konuya gireyim, oncelikle bizim evin alti boyle hafiften ucurum gibi, orada amcam vardi ve bir güvercin vardi, amcama “bu yabani kuş mu yoksa güvercin mi” diye sordum, o da “güvercin” dedi ve gidip güvercini yakaladım nasıl ve ne halle yakaladım bilmiyorum, sadece yakaladım. Gerçek hayatta guvercin sevmem ama evimizde bir suru de güvercin vardi yani kumeste sonra bir guvercin daha yakaladim ve sonra o iki güvercini de kaybettim, sonra hatirladigim kadariyla geri buldum ve sonrasini pek hatirlamiyorum.

İkincisi olarak bir serçe goruyorum, ayagina ip baglanmis ipte bir ota takilmis ucarak kurtulmaya calisiyordu sanki ben serceyi elime alıyorum, bu arada sercenin rengi kizil bir renkti, acayipti, böyle gagasi kartal gagasina benziyordu, elimdeyken parmagini isirmaya calisiyordu, bende “bu ne bicim serceymis, boyle gagasi da kartalin gagasina benziyor, etcil mi bu hayvan yoksa” diye soykeniyordum, sonra serçe elimde mi öldü yoksa yerdeyken mi öldü bilmiyorum ama bir bakiyorum serçe yerde ölmüş yatiyordu.

Son olarak ta bir kız vardı ama cok guzel bir kızdı, ben asik oluyorum ona ve kendi kendime “bana bakıp gülerse arkadaşlık teklif edeyim, gülmezse etmem” diyordum ve o sırada bana bakip guldugunu gordum, sonra o mu bana ben mi ona teklif ediyorum bilmiyorum ama ikimiz çıkmaya baslamışız hatta ailemle coktandir gorusuyorlarmis gibi. İsmim Ali, şu şekilde sohbet ettiklerini gordum “Ali icin katlanilmaz ama onu çekip çevireceğim” diye sohbet ediyorlardi. Bu kadar gordum, hepsi bu, acayip bir ruyaydi. 28, Erkek, Bekar, Çalışıyor

Rüyada güvercin yakaladığını görmek

Ali selam, gördüğün rüyada üç bölüm var ve bu bölümlerin unsurlara; güvercin, serçe ve aşık olmak olup, bunların anlamları aşağıda yazacağım. Bu bilgilerle rüyanın tam mesajını sen tespit etmelisin ki benim düşüncem iç dünyanda aşık olacağın, seni çekip çevirecek bir kızla tanışmak istiyorsun, bu konuda bazı gelişmeler alacaksın ama biraz çaba sarf etmen gerekecek.

Rüyada güvercin görülmesi genel olarak kadınsı, kadına ait veya kadın tarafıyla ilgili mesaj verir ve bu konularda bir haber almaya rivayet edilir. Rüyada güvercin yakalamak rüya sahibinin gerçek hayatında elde etmeyi çok arzuladığı bir kısmete yakında kavuşacağını ya da bekarlar için onu çok mutlu edecek bir tanışmaya evliler için aile yaşamında çok mutlu edece güzel gelişmelere delalet eder. Rüyada güvercin beslemek gerçek yaşamınızda verdiğiniz emek, gösterdiğiniz gayret ve çabalarınızın karşılığını alacağınız mutlu haberi yakında alacağınızı temsil eder.

Rüyada serçe görmek rüyayı gören kişinin onurunu temsil eder. Kişini oldukça onurlu biri olduğunu ve bundan asla taviz vermediğini ifade eder. Adeta “küçük veya zayıf olabilirim ancak onurumdan asla taviz vermem” mesajı verir. Rüyada ölmüş serçe görmek bitiş simgesidir. Ancak bu bitiş olumsuz anlamda olmayabilir. Bir kapının kapanması ancak daha hayırlı bir kapının açılması gibi yorumlanır.

Rüyada aşık olduğunu görmek doğru yoldan ayrılmadan yolunuza devam ettiğinizde tüm arzularınıza kavuşacağınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir