Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Güverte Görmek

Rüyada Gemi Güvertesi Neye İşarettir?

İyi sabahlar, ben dün gece rüyamda intihar ediyordum, kendimi boğaz köprüsünden aşağı atıyordum, köprünün üstünde, çevremde pek çok insan vardı, beni vazgeçmem için ikna etmeye uğraşıyorlardı ama ikna olmadım, köprüden aşağı kendimi bıraktım. Hızla suya doğru düşmeye başladım, tam denize çakılmak üzereyken  iki tane martı beni kollarımdan yakaladı ve beni denizin heme üzerinde uçurmaya başladılar. Martılarla epeyce uçtuk, beni bir geminin güvertesine bırakıp, gittiler. Bu rüyanın açıklaması nedir? 21 yaşında öğrenci kızım ve pek de yolunda gitmeyen bir flört yaşıyorum.

Rüyada Güverte Görmek Nasıl Yorumlanır?

Sevgi merhaba, rüyada intihar ettiğini görmek genel manada umutsuzluk işaretidir, reel hayatın gerçeklerinden kaçmaya, içe kapanmaya işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kötü bir haber almak, üzülmek manası da ifade edebilir. İntihar denemesi sonucu hayatta kalmak ise sizin hayatınızda bir kişisel dönüşüm veya yeni bir aşamaya başlamayı işaret eder. Hayata farklı bir bakış açısı ve yenilenmeyle yeniden merhaba demeyi temsil eder.

Martıların senin suya çakılmaktan son anda kurtarmaları çok ilginç çünkü rüyada martı görmek, rüyayı gören kişinin sorunlarından veya yaşam taleplerinden uzaklaşmak arzusu içinde olduğunu gösterir. Dikkat edilirse rüyanın iki ana unsuru da sizin sorunlardan kaçma isteğinizi yansıtmakta, yani onları çözmeyi düşünmüyorsun veya denemiyor, sadece kaçmak istiyorsun ki bu rüyana dahi yansımış durumda.

Martıların seni bir gemi güvertesi üzerine bırakması iyiye işarettir ve yükselme, feraha erme işaretidir. Rüyada güverte görmek rüya öz ve doğa ile bağlantılara işaret eder, kişinin özüne dönmesi, doğayla daha yakın olması gerektiğine delalet eder. Güverteye çıkmak kişinin gelecekte daha çevreci, çevresi ve kendisiyle daha barışık ve daha ilgili olması sonucu feraha ermesine, gelişmelerin farkında olmaya ve çevreye saygılı davranmaya işaret eder.

“Rüyada Güverte Görmek” için bir yanıt

Rüyada gemi güvertesi görmek veya güvertede yolculuk yapmak, güverteye çıktığını görmek konularında rüyanız varsa lütfen sonrasında olanlarla birlikte bizlerle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir