Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Güzel Ay Görmek

Rüyada güzel ay görmek ne demek?

Rüyamda hiç bilmediğim bir yerde, balkonda durup gökyüzüne bakıyordum. Evin bahçesi kocaman, yemyeşil, ağaç ve çiçeklerle dolu . Balkon çok ferah idi. Gökyüzünde bir sürü yıldız vardı ve hepsine çok yakındım. Aniden yıldızlardan kocaman bir ay oluştu, hayatımda gördüğüm en güzel aydı ve aya bakarak dilek tutuyordum.

Dileğimi tuttum ve ay aniden hareket etmeye başladı, küçük parlak bir top haline geldi ve bahçeme bir yaprağın üstüne kondu, sonrada benim üstüme doğru geldi ve kalbime kondu. Yorum getirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada güzel ay görmek tabiri

Rüyanız oldukça güzel, harika gelişmeler haber veren iç açıcı, ferahlatıcı bir rüyadır hemen herkesin böyle rüya görme ihtiyacı vardır. Gördüğünüz rüya; Arzularınız, Yüksek statü ve Prestij beklentileriniz ile Sosyal çevrede kavuşmayı istediğiniz şeyler konusunda aydınlık gelişmeler olacağını ve bunlara kavuşacağınızı, sosyal çevrenizi genişleteceğini, yeni hoş insanlarla tanışıp, diyalog kuracağınızı simgelemektedir. Bu güzel dönemin tadını çıkarmaya bakınız.

“Rüyada Güzel Ay Görmek” için bir yanıt

Gökte 4 tane ay görmek
17 yaşında, bekar ve öğrenciyim, şükür durumumuz da iyi. Ben rüyamda gökte bir kaç tane parlak belirgin dolunay şeklinde en az 4 tane ay görüyorum ve hemen onların yanında onlardan çok çok daha büyük parlak dolunay şeklinde bir ay daha görüyorum. Hava tertemiz havada bulut yok. Bunları sokakta tek başıma dururken görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir