Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Güzel Bir Kuş Görmek

Rüyada güzel bir kuş ne demektir?

Rüyamda bir güvercin büyüklüğünde, göğsü ve kuyruğu siyah ama kanatları ve sırtı mavi, yeşil ve beyaz mücevherler gibi parlayan ve yaklaşık 3 cm. ince uzun gagası olan, yere konmuş ve bana kafasını yana eğerek bakan, çok güzel bir kuş gördüm. Ufak ve karanlık bir köşede duruyordu ama arka yukarısından hafif bir beyaz ışık süzülüyordu. Biraz aceleci bir hali vardı ama gerçekten çok güzel ve biraz da ürkütücüydü. Tanımlayabildiğim bir kuş değil diyeceğim ama zaten kaç kuşu tanımlayabilirim ki? Hayatımda ilk kez bu kadar merak ettiğim bir rüyam oldu. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Gönderen Tunç.

Rüyada güzel bir kuş görmek tabiri

Tunç Merhaba, bu harika rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyanızın iki ana unsuru vardır; rengarenk güzel bir kuş görmek ve beyaz ışık.

Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada kuşlar, kuş yakalamak, kuş sevmek, kuş beslemek, kuş sesi genellikle insanın iç dünyası ile ilgili mesajlar verir. Rüyada kuşlar görülen kuş türüne bağlı olarak genellikle, refah ve beklenmeyen mutluluk işareti olup Büyük kuşlar Özgürlük sembolü, küçük kuşlar mutluluk simgesi, kuş sesleri ise sevindirici haber almayı işaret eder. Bana göre bu çok renkli, güzel kuş, iç dünyanızda gizli istekler, umut veya özlemlerinin açığa çıkışını gösterirken, hayal dünyanızdaki şeyleri gerçekleştirme vakti geldiğini müjdelemektedir.

Rüyada görülen beyaz ışık çok güzel mesaj verir ve rüyada beyaz ışık görmek tertemiz, aydınlık günlere işaret eder. Rüyanın unsurları: siyah kuyruk, renkli kuş, beyaz ışık.

“Rüyada Güzel Bir Kuş Görmek” için 2 yanıt

Sanırım aynı fikirdeyim. Bende bıraktığı izlenim de böyleydi. Şu anda geçirmekte olduğum sürecide çok iyi anlatıyor aslından. Çok teşekkür ederim süper hızlı yanıtınız için.

merhaba rüyamda bize komşumuzun eşyaları bırakılmış ve bu eşyalar arasında iki tane kafes, kafesin birinde 2 tane diğerinde daha fazla sayısını hatırlamıyorum papağana benziyorlardı birazda anka kuşuna benziyordu sanki ama renkleri öyle güzel öyle parlaktı ki kuşlara bakıp hayran kalıyordum teşekür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir