Rüyada Güzel Erkek Bebek Görmek

Rüyada Güzel Erkek Bebek Görmek Neye İşarettir?

Merhaba, yıllardır sitenizi takip ediyorum ve arada rüya yorumu gönderiyorum. Yaptığınız gerçekten güzel bir iş. 24 yaşındayım, bekarım ve iş arıyorum, üniversiteden yeni mezun oldum.

Rüyamda bilmediğim bir mutfaktayım ama huzurlu bir yer. Lavabonun önünde pencere vardi. Zayıf, esmer ve 50 yaşlarında kareli gömlekli bir adam ile yanında hiç ona benzemeyen ama onun bebeği vardi. Bebek oldukça iri, beyaz tenli, seyrek sarı saçlı ve erkekti. Sevmek için lavabonun önünde onu kucağıma aldım, daha sonra lavabonun içine ayakta durması için koydum, aynı zamanda ona destek oldum. Üzerinde sadece priması vardı. Rahatlaması için yüzünü yıkamak istedim. Lavabonun içinde onu yıkarken rahatlasın diye her tarafını yıkamaya karar verdim ve orada banyosunu yaptım. Diğer taraftan da içimden “bebek çok güzel keşke benim çocuğum olsaydı, Allah ailesine bağışlasın, çok şanslılar” diye düşündüm. En sonunda bebeği duruladıktan sonra uyandım. Ama bebeği adama vermeyi hiç istemedim.

Rüyada Güzel Erkek Bebek Görmek Tabiri

Değerli okurum, sizler gibi güzel Türkçe yazan kardeşlerime yardımcı olmak bana huzur ve mutluluk veriyor, iyi ki varsınız. Rüyada mutfakta olmak rüya sahibi kişi için hayatta bir değişim ya da dönüşümün işareti olup kişinin yaşadığı maddi sıkıntıların sona ermesine, işlerin açılmasına ve  kazancın artmasına rivayet edilir. Mutfakta gördüğün adam ise talihinin ve bahtının açılacağına işaret etmektedir.

Dikkat edilirse rüyanızın ana unsuru adamın yanında gördüğünüz sarışın güzel erkek bebek olup bu durum yaşamınızda yeni başlangıçları müjdelemekte ve güzel gelişmeleri işaret etmektedir. Rüyada bebek yıkamak yeni bir hayata başlamayı gösterir, size şu anda yeni bir hayata başlama fırsatı verildi ve siz bunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz su anda hayatınızın kaderi gidisi değişti şeklinde yorumlanır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir