Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Güzel Ev Görmek

Rüyada güzel ev görmek nedir?

Ben rüyamda 3 senedir çıktığım ama 1 aydır ayrı olduğum kişiyi gördüm. çocukla hala konuşuyorum. Şimdi başka biriyle çıkıyor. Rüyamda etrafı orman, mat yeşil bir güzel ev, evin ön kısmı camekan içerisi görünüyor. lüks bir ev. Eski sevgilime “burası çok güzelmiş” diyorum “sana aldım” diyor. Evin etrafı orman, şehirden uzak bir yer. Sonra evin içine girdik lüks olan ev birden harabe oldu. girdiğim kapıdan değil arka kapıdan koşarak çıktım ormana doğru koştuğumu gördüm.

NOT: ben bu evi 8 – 9 ay öncede görmüştüm. ama bu sefer yanımda kız arkadaşım vardı.

Rüyada güzel ev görmek yorumu

Buse merhaba, ayrı olduğun çocuk hakkında bilgiyi rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabirleri sayfasında ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsin. Rüyada eski sevdiğin kişinin sana ev aldığını görmen duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade ederken, bu dönemin kıymetini bilip hata yapmamak gerektiğine aksi takdirde bu huzura kaybetme tehlikesi olduğuna yorulur.

Rüyada güzel bir ev görmek veya evinin güzelleştiğini görmek kendi ruh güzelliğinizi ve bu ruh güzelliğinin dış görünümünüze, yüzünüze yansıdığını ifade eder. Rüyada ev konusunda daha detaylı bilgiyi ev rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir