Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Güzel Kıyafetler Görmek

Rüyada güzel kıyafet görmek neye işaret eder?

Yakin zamanda gordugum ruyalardan birisi bu. Ruyamda ablamla beraber arabayla bir yere gidiyoruz. Benzincide duruyoruz. Ben de etrafi dolasmaya basliyorum. Tezgahlar kurulmus. Çok guzel kıyafetler var ve bir yere yardim amacli oldugu icin uygun fiyata. Anneme pantolon bakiyorum, kendime yelek bakiyorum. Ablam da geliyor yanima, tezgahin arkasinda da bayan eleman var.

Kiyafete bakarken bir sekilde ruyada oldugumu anliyorum. Ne zaman anlasam kabusa donusuyor o yuzden anladigimi belli etmemeye calisiyorum kendimce. Gitmeye calisirken uyaniyorum. Daha dogrusu ben oyle saniyorum. Yatagimda, uzaniyorum. Odamda da bir bayan var. 40 li yaslarina yakin, sari kivircik sacli. “Sen ne zamandir burada yasiyorsun” diye soruyorum yanıt vermiyor.

Duvarda bir yazi var uyku terapisi yaziyor. “Sen uyku terapisti misin” diyorum. “Sana istedigin ruyalari gordurebiliriz, ruyalarini anlat” diyor bana. “Iki cesit ruya goruyorum birisi normal digerinde ruya gordugumu anlar anlamaz kabusa donusuyor” diyorum. Ustumu ortuyor “rahat edecegin sekilde yat” diyor. Ben de degisik bir sekilde sag kolumu kiviriyorum ve “kolum boyle uyusabilir ama rahatim” diyorum. Sonra uyuyorum gibi oluyor, tekrar odamda yalniz ben varim. Yine yataktayim ama hic uyanmadigimi fark ediyorum ve bu sefer gozlerimi acamiyorum. Cebellesiyorum sonra gozlerimi aciyorum nihayet. Uyandigimda sag kolum ruyamda kivirdigim sekilde ve uyusmustu.

Simdiden tesekkur ederim , detaylariyla yazmaya calistim umarim cok uzun olmamistir. yorumunuzu bekliyorum

Takma isim : Dolunaysurat
Yaşınız :19
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Öğrenci
Ruh haliniz : Normal bir ruh halindeyim, bir sorun yok su an.

Rüyada güzel kıyafetler görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Gördüğünüz rüyanın çok ilgi çekici bir yönü var, rüyanın ilk bölümü normal iken ikinci kısmı rüya içinde rüya olup, bunlar en değerli rüya çeşididir.

Rüyanın ilk kısmı uyanık hayatında çevreniz tarafından nasıl algılandığın yönünde kafanda kimi soru işaretleri olduğunu göstermekte (sadece güzel çirkin, iyi giyinen kötü giyinen anlamında değil aynı zamanda yardımsever cimri, sempatik sevimsiz gibi) ve toplumsal itibarını yükseltmek veya yüksek göstermek için kimi yönlerini gizlemeye gerek olmadığını işaret etmekte, olduğun gibi görünüp, beğenmediğin tarafların varsa onları gizleyerek değil iyileştirmeye gerek olduğuna yorumlanır.

Esas önemli olan ikinci kısım ise hedeflerine ulaşmak, hayatı dolu dolu yaşamak için yapman gereken çok şey olduğunu ve hayatının maddi ve manevi yönleri arasında iyi bir denge kurman gerektiğini ve kuracağını işaret etmekte, mutlu bir yaşamın seni beklediğini müjdelemektedir, çünkü farkındalık yeteneğin çok güçlü, sezgilerin kuvvetli demektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir