Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Güzel, Mavi Gözlü Kız Görmek

Rüyada mavi gözlü güzel kız görmek ne demek?

Merhabalar ben 17 yaşındayım, rüyamda genç, güzel ve mavi gözlü bir kız gördüm ve rüyamda ondan hoşlandım ve gözleri beni büyülüyordu. Sonra ona sevdiğimi belli etmek için kulağına “gözlerin güzel demek” istiyordum, tam bu sırada oda bana kulağını uzattı ve “gözlerim çok güzelmiş” dedim oda gülümsüyordu, sonra yanağını öpmüştüm ama dudaklarım yapışmıştı ve rüya orada bitti. Bu rüyanın anlamı nedir?

Rüyada güzel, mavi gözlü kız görmek yorumu

Rüyanız, bugünlerde bazı sıkıntılar çektiğinizi, çevrenizde hile ve aldatma – aldatılma durumu söz konusu olduğunu, ancak tüm bunları atlatacağını simgelemektedir. Dilerseniz mavi göz açıklaması için göz rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Güzel, Mavi Gözlü Kız Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda yürürken 4 katlı bir bina gördüm. 4.katında genç güzel bir kız vardı. onu sevgili olmak maksadıyla aşağı çağırdım.abisi bizi görmemek için orda uzaklaştık. daha sonra bir yerde oturduk ve adını sordum adının bana AYNUR olduğunu söyledi. oda sevgili olma maksadıyla banimle gelmişti. daha sonra görmedim onu

rüyanız bir genlik rüyası olup, sevmek, sevilmek arzularınızı simgelemektedir.

Rüyamda hiç samimi olmadığım sınıfımdan bir kızla önce samimi sonra sevgili oluyoruz ama ben gerçek hayatta bu kızdan hoşlanmıyorum. ancak kız çok güzel ve olaylar kendi evimde geçiyor. Bu neye delalettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir