Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Güzellik Merkezi Görmek

Rüyada güzellik merkezine gitmek ne demek?

Yine bugün de bir rüya yazacağım. Kısaca yine kendimden bilgi veriyim. Bir çocuğu olan 34 yaşında evli bir bayanım, Eşim beni sevmediğini söyleyerek evden ayrıldı ve ben eşimi çok seviyorum. Eşim ayrılmak istiyor bende sırf eşim istiyor diye tamam dedim.

Rüyamda bir güzellik merkezine gittiğimi düşündüğüm bir yerdeyim. Daire gibi bol pencereli bir yer. Hava akşam 4- 5 sırası gibi, hafif aydınlık, hafif karanlık, pencerenin birinden kedi tırmalama sesi geldi, tam o sırada çok fazla bir köpek veya köpeklerin uluma sesi geldi. Kedi ondan dolayı içeriye girmeye çalışıyor, tekir bir kedi tombul sarımsı tüylü bir kedi. Korkmuş belli ki, “içeriye alın” diyorum, “köpekler parçalayacak yoksa” diyorum. o sıra bir şekilde kediyi içeriye alıyoruz ama bu arada bende bayağı köpek ulumasından tedirgin oluyorum. Sonra köpek geliyor mu kedi ye zarar veriyor mu orasını net hatırlayamıyorum. Ama derin köpek uluması sesi halen aklımda. İyi çalışmalar

Rüyada güzellik merkezi görmek tabiri

Rüyanızın ana unsurları güzellik merkezine gitmek, kedi tırmalama sesi ve köpek ulumasıdır.

Güzellik merkezine gittiğini görmeniz dış görünüşünüzle ilgili kaygılar taşıdığınızı ya da başkalarının görünümünüzle ilgili düşüncelerine gereğinden fazla değer, önem verdiğinizi işaret eder.

Rüyada tırmalama sesi bir yorgunluk veya bu yorgunluktan kaynaklanan hastalık işareti olabilir.

Rüyada köpek uluması, uluyan kopek, bir köpeğin uluduğunu görmek uyanık yaşamınızda sevdiklerinizle ilişkinizin bir tehdit altında olduğunu ve bu konuda çok dikkatli olmanız gerektiğini uyaran ikaz edici bir rüyadır ve çok önemlidir, mutlaka dikkate alınmalıdır. Bu bilgilerle rüyanın mesajını çıkarmanız gereklidir. Rüyanın unsurları: güzellik merkezi, kedi tırmalaması, köpek uluması, tekir kedi, tombul kedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir