Rüyada H Harfi

Rüyada H harfi neye işaret eder?

Rüyamda H harfi ile Başlayan bir ilde tarih öğretmeni olmama rağmen bir ilkokula gidiyorum 4. sınıfların dersine giriyorum, en arka sırada oturan mavi gözlü erkek çocuk elinde bir kağıtla oynuyor , istiyorum vermiyor, zorla elinden alınca kağıtta büyük harflerle Emre yazısını gördüm.

Bu rüyayı 3 yıl önce gördüm ve bir Emre tanıdım geçen sene, yorumlarsanız sevinirim. 26, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada H harfi görmek tabiri

Ayşe selam, rüyaya 3 yıl öncesinden bakarsanız çok ilginç, rüyanın kurgusu çok güçlü ve bu nedenle önemli bir mesaj verebilir. Örneğin tarih öğretmeniz olmanıza karşılık ilkokulda derse girmenizin bir anlamı olmalı. Yani ilkokulda öğretmen oluyorsunuz ve bu olanlar yaşanıyor.

Rüyada H harfi görmek iş birliği, dengeyi, takım çalışmasını temsil eder. Dengeli ve işbirlikçi yaklaşımlarınız sonucunda yaşamınızda daima uyumlu, mutlu ve huzurlu bir çizgide ilerleyeceğini gösterir.

Rüyada öğretmen olmak, öğretmenlik yapmak, öğretmen olduğunu görmek sizin bilgi ve deneyimlerinizi başkaları ile paylaşmaya, onlara yol göstermeye, rehberlik etmeye hazır olduğunuzu gösterir.  Ancak ilginç bir şekilde ilk okulda öğretmenlik yapmanız çalışma hayatında bazı kararsızlıklar yaşadığınızı veya temel konularda bir sıkıntı olduğunu simgeleyebilir.

Rüyada görülen isim çok önemlidir ve ismin anlamı araştırılmalıdır. Çok önemli mesajlar içerebilir. Rüyada başkasının ismini görmek veya duymak, gördüğünüz veya duyduğunuz ismin manası ile birlikte açıklanır ve bu ismin sizin için bir şey ifade edip etmediğine bakılır. Rüyada Emre ismini duymak veya görmek, özlemini çektiğiniz duyguların yakın bir zamanda var olacağını, bu duyguların gerçekleşmesi yolunda gelişmeler yaşanacağını gösterir. Lütfen bu bilgileri değerlendirip, bir muhasebe çıkarınız.

“Rüyada H Harfi” hakkında 2 yorum

  1. Rüyamı yorumladınız Allah razı olsun, bu emre isimli çocuk karşıma çıktı ve beni seviyor, üstelik Hatay’a atandı ve sınıf öğretmeni ne yapmalıyım? tam bilemedim, açıkçası rüyayla amel edilmez denir ama rüyamda gerçek oldu.

    1. Ayşe merhaba,
      Mesajınız için teşekkür ederim. Bu bilgiler bizim için çok önemli. Siz zaten aklı başında bir insansınız ve her şeyin farkında, bilincindesiniz. Dolayısıyla benim bir şey söylemem yanlış olur ve böyle konularda kesinlikle bir şey söylemem. Rüya ile amel edilmeyeceğini biliyorsunuz ancak öte tarafta gerçek bir tanışma var. Rüyayı unutun, mantığınız ve duygularınızın sesini dinleyerek karar verin, Allah’tan her şeyin hayırlısı dileyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir