Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Habersiz Para Almak

Rüyada habersiz para almak neye çıkar?

İyi gunler, Çok rahatsız olduğum bir rüya gördüm. Bir yerde, bana verilecek kağıt parayı bana verilmeden once alıyorum ve bavullarımın birinde saklıyorum. Ama nedense gerekli makamların bundan haberleri oluyor, bende ruyamda diyorum ki kendi kendime “Ama bu para benim olucaktı zaten, neden benim aldığımı bilip, şimdi herkesi arattırıyorlar” diyorum.

Yetkililer benim bavullarımı da arıyorlar ama bulamıyorlar, sanki hava alanındayım, o arada uyanıyorum zaten. Ben genelde böyle rüyalar görmem, çok rahatsız oldum, nasıl yorumlanacağını da bilmiyorum. Yorumunuz için önceden çok sağ olun. Saygılar. Aylin. Rüyanın unsurları: kağıt para, bavul, para almak.

Rüyada habersiz para aldığını görmek yorumu

Aylin Merhaba. Haklısınız, rüyanız ilk bakışta rahatsız edici. Rüyanızın üç ana unsuru var; habersiz kağıt para almak, bavul ve havaalanı.

Rüyada para görmek, banknot görmek kimi küçük sıkıntılar çektikten sonra rahata ereceğinizi işaret eder, Rüyanızda parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda bir çok güzel değişiklikler olacak anlamını taşımaktadır.

Rüyada para almak, birinden kağıt paralar aldığını görmek, birinin vesile olmasıyla hayatınızda maddi açıdan güzel gelişmelerin gerçekleşeceği bir dönem yaşayacağınızı ifade eder.

Habersiz para almanız tehlikede olduğunuzu düşündüğünüzü gösterir, hayatta hedeflerinize ulaşmak için tehlikeli yollar, metodlar denediğinizi ifade edebilir.

Rüyada Bavul görmek Bir hayal kırıklığına yorumlanır.

Rüyada hava alanı görmek özgürlük, yüksek idealler, hırsı, arzu ve umutları simgeler,

Bu bilgileri kendi durumunuzla bir arada değerlendirip ideallerinize giden yolda bir hayal kırıklığı korkusu yaşayıp, yaşamadığınızı gözden geçirin. Bu konuda açık veya gizli bir korkunuz olup olmadığını düşünün. Böyle bir korkunuz var ise rüyanız tehlikeli yöntemden uzak durmanız gerektiğini hatırlatan önemli bir rüya olabilir.

“Rüyada Habersiz Para Almak” için 2 yanıt

Yaptiginiz yorum benim icimi biraz olsada ferahlatti. Yanliz anlamadigim bazi seyler var, bavullar scan’den geciriliyor gibi ama birsey bulunamiyor veya gorulmuyor. Bu riyanin anlamini degistirirmi?

Kusuruma bakmayin, yurt disinda 30 senedir yasiyorum, turkceyi pek iyi ifade edemiyorum.
Yeni bir is kurma hazirliklarindayim, kendim daha onceden 15 senedir yatirim bankaciliginda calisiyordum.
Bu ruya bana kurmaya calistigim iste bir tur aksakliklar olacagini ifade ediyor, cunku acikcasi cok buyuk hayallerim var bu konuda.
Ve eger gerceklesmese cok uzulecegim, bunuda cok iyi biliyorum.

Sevgiler ve Saygilar
Aylin

Aylin merhaba, sanırım anlatmak istediğimi tam açıklayamamışım. “Bu ruya bana kurmaya calistigim iste bir tur aksakliklar olacagini ifade ediyor, cunku acikcasi cok buyuk hayallerim var bu konuda. Ve eger gerceklesmese cok uzulecegim, bunuda cok iyi biliyorum.” demişsiniz. Bu düşünce yanlış. Rüyanız hayal kırıklığını işaret etmiyor. “ideallerinize giden yolda bir hayal kırıklığı korkusu içinde olabilirsiniz” diyor ve bu gayet normaldir. Hele hele sizin gibi kendi işini kurmayı düşünen birinin bu duyguyu taşıması gayet normal ve bu rüyanıza yansıyor. Yeni bir girişimde her zaman kaybetme ihtimali vardır. Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir