Rüyada Hacca Hazırlık Yapmak

Rüyada hacca hazırlık yapmak neye delalet eder?

Sayın Rüya Yorumcusu; Ablam beni, 40 sene önce ölen anneannemle beraber hacca gitmek için hazırlıkları tamamlayıp yola çıkacağımızı görmüş, “bana neden haber vermediniz, bende hacca gitmek istiyordum” diye sitem etmiş, bende “madem gelmek istiyorsan gördüğün gibi tüm hazırlıklarımız tamam, hadi o zaman sende gel” demişim o da “önceden söylenmez mi, bende ona göre hazırlık yapardım, siz yola düşmüşünüz ondan sonra haber veriyorsunuz” diye bana sitem etmiş.

Bende “hazırlığa ne gerek var, bizim hazırlığımız sana da bize de yeter” demişim. O da “önceden haberim olsaydı gelirdim, şimdi pat diye gelemem” demiş, “madem hacca gidiyorsunuz oradan seccade, tespih vb şeyler getirme getireceğin şeyleri Türkiye’de de var, Arapları zengin etmenin alemi yok, sadece bana bir bidon zemzem suyu getir Allah kabul etsin” demiş beni uğurlamış. Bu rüya ne anlama geliyor email adresime rüyanın yorumunu gönderirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada hacca hazırlık yapmak neye yorumlanır?

Nurettin merhaba, rüyalarınızı site üzerinden cevaplıyor, mail ile size haber veriyoruz. Yani yanıtı siteden okumak zorundasınız.

Rüyada hacca gitmek, hacı olmak, hacca gittiğini, hac vazifesini yerine getirdiğini, hacı olduğunu görmek Çok hayırlı bir rüyadır ve iç dünyanızda dengeyi sağladığınızı, manevi gelişiminizi tamamlama yolunda önemli adımlar atarak huzura kavuşmak üzere olduğunuzu müjdeler.

Rüyada hacca gitmeye niyetlenmek, hacca hazırlık yapmak, uyanık hayatınızda yaşamınızda hayırlı gelişmeler arefesinde olduğunuza işarettir. Rüyada anne, baba veya aileden birinin hacca gittiğini, hacca yolcu ettiğini görmek aileniz hakkında hayırlı gelişmeler, sağlık ve bereket olacağını simgeler.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir