Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Hacca Hazırlık Yapmak

Rüyada hacca hazırlık yapmak neye delalet eder?

Sayın Rüya Yorumcusu; Ablam beni, 40 sene önce ölen anneannemle beraber hacca gitmek için hazırlıkları tamamlayıp yola çıkacağımızı görmüş, “bana neden haber vermediniz, bende hacca gitmek istiyordum” diye sitem etmiş, bende “madem gelmek istiyorsan gördüğün gibi tüm hazırlıklarımız tamam, hadi o zaman sende gel” demişim o da “önceden söylenmez mi, bende ona göre hazırlık yapardım, siz yola düşmüşünüz ondan sonra haber veriyorsunuz” diye bana sitem etmiş.

Bende “hazırlığa ne gerek var, bizim hazırlığımız sana da bize de yeter” demişim. O da “önceden haberim olsaydı gelirdim, şimdi pat diye gelemem” demiş, “madem hacca gidiyorsunuz oradan seccade, tespih vb şeyler getirme getireceğin şeyleri Türkiye’de de var, Arapları zengin etmenin alemi yok, sadece bana bir bidon zemzem suyu getir Allah kabul etsin” demiş beni uğurlamış. Bu rüya ne anlama geliyor email adresime rüyanın yorumunu gönderirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada hacca hazırlık yapmak neye yorumlanır?

Nurettin merhaba, rüyalarınızı site üzerinden cevaplıyor, mail ile size haber veriyoruz. Yani yanıtı siteden okumak zorundasınız.

Rüyada hacca gitmek, hacı olmak, hacca gittiğini, hac vazifesini yerine getirdiğini, hacı olduğunu görmek Çok hayırlı bir rüyadır ve iç dünyanızda dengeyi sağladığınızı, manevi gelişiminizi tamamlama yolunda önemli adımlar atarak huzura kavuşmak üzere olduğunuzu müjdeler.

Rüyada hacca gitmeye niyetlenmek, hacca hazırlık yapmak, uyanık hayatınızda yaşamınızda hayırlı gelişmeler arefesinde olduğunuza işarettir. Rüyada anne, baba veya aileden birinin hacca gittiğini, hacca yolcu ettiğini görmek aileniz hakkında hayırlı gelişmeler, sağlık ve bereket olacağını simgeler.

“Rüyada Hacca Hazırlık Yapmak” için 4 yanıt

Rüyada hacca gitmek
Merhaba ben bir sabah ezanı vakitlerinde bu rüyayı gördüm, anne babam ben ve kardeşim hacca gidiyorduk, uçağa binmek icin kimlik kontrolü yapılıyordu, benim kimliğim yoktu, sonra babam geldi “o benim kızım” dedi, belge gösterdi ve beni aldılar, bindik ve kutsal topraklara indik.
Sonra anne ve babam ayrıldı, ben kardeşimle kaldim kardeşim beni temizlenmek icin bir yere götürdü ama telefonumu ve paramı çaldırdim kardeşiimide kaybettim sonra anne babam ve kardeşimi ne kadar arasamda bulamadım en sonunda “Allah im burda ölmek kısmetmis” dedim ve uyandim çok mutlu uyandim hacca gittiğimi görmek bile beni çok mutlu etti gözyaşlarıyla uyandim.

Ebru merhaba,
Rüyada hacca gitmek, hacı olmak, hacca gittiğini, hac vazifesini yerine getirdiğini, hacı olduğunu görmek Çok hayırlı bir rüyadır ve iç dünyanızda dengeyi sağladığınızı, manevi gelişiminizi tamamlama yolunda önemli adımlar atarak huzura kavuşmak üzere olduğunuzu müjdeler.

Rüyamda ben ve annem hacca gitmek için saçimizi traş edecektik. Ama hala kendi saçlarımız basimizda duruyordu. Tam kel mi olacagiz yoksa erkeklerin asker traşı gibi mi olacaktı bilmiyorum. Ruh halim;kafası karışık ve endişeli.Sitenizi facebook ve google plus dan destekliyorum. Saygılarımla.

Ben ruyamda birdenbire hacca gitmeye hazirlaniyorum hazirliklarimi azda olsa yapmisim kalabalik bir ortamdaydim elimde gitmek icinde kagidim vardi cok heyecanliydim herkez kagidini yazdirmisti yazdirmayanlarda vardi bunlarin arasinda bende vardim bizleri beklemeye almislardi o arada gene hazirliklarimizi yapiyorduk tam kagitlarimi iceri verirken uyandim allahim hayra yorsun insallah ne anlama gelir benim bu ruyam acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir