Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Haciz Görmek

Rüyada haciz görmek neye delalet eder?

Rüyada haciz görmekRüyamda evimize haciz gelmiş ve her şeyimizi götürmüşler, biz de eşim ve 3 yaşındaki oğlumla annemin köyüne gitmişiz onların yanında kalıyoruz. Ben bir fabrikada işe girmişim, eşim de çocuğa bakıyor, her gün oğlumu fabrikanın kreşine bırakıyor, akşamları alıyor. Sonra biz eşimle sebebini bilmediğim bir şey yüzünden misafirlerin yanında kavga ediyoruz “tüm bu başımıza gelenler senin kafasızlığından oldu, ne vardı vücuduna o dövmeyi yaptırmasaydın” diyorum ( güya kocam koluna dövme yaptırmış ve o yüzden tüm işlerimiz ters gitmiş – gerçekte böyle bir dövme yok). Kocamda bunun üzerine sinirlenip bizi terk ediyor, arkasından ağlıyorum, yalvarıyorum “bir boşboğazlık yaptım, affet beni, istemeden öyle dedim” diyorum ama kocamın kalbi çok kırılmış ve o köyde artık kimsenin yüzüne bakamayacağını ve o yüzden oradan gitmesini şart olduğunu söyleyerek gitti.

Çok kötü bir rüyaydı, sanki gerçek gibi kan ter içinde uyandım. Ne olur cevap verin bunun manası ne? çok korktum, başımıza kötü bir şey mi gelecek?

Rüyada haciz görmek yorumu

Sebahat merhaba, bu değerli rüyayı gönderdiğin ve detaylı bilgi verdiğin için teşekkür ederim. Allah kimsenin başına vermesin, haciz gelmesi gerçekten çok acı olay ki siz rüyada dahi bunun acısını yaşamışsınız.

Rüyada haciz görmek aynı gerçekte olduğu gibi iyi değildir ve evine haciz geldiğini veya eşyalarına haciz konulduğunu görmek rüyayı gören kişi için üzüntü, elem ile tabir edilir ve yapılan hatalı bir iş ya da verilen isabetsiz bir kararın can sıkıcı sonuçlar doğuracağına tabir edilir.

Rüyada başka birine haciz geldiğini görmek rüya sahibinin gerçek hayatında uzaklaşmak istediği bir  kötü huyu ya da bir alışkanlığın olduğuna delalet eder.

Rüyada haciz memuru görmek kişinin yaşamında bir şeyden kurtulmak istediğine delalet ederken, birine veya bir şeye haciz koymak ise rüyayı gören şahsın reel yaşamında bir konuda suçluluk duyduğuna yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir