Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada hadise görmek

Rüyada hadise görmek neye delalet eder?

Rüyamda bebeğimin altını değiştiriyorum, tam o sırada dışarıdan büyük bir gürültü duydum ve cama koştum. Gürültüyü anlamaya çalıştım ama ne patlama sesi, ne arabaların çarpışma sesi, ne de başka bir sese benzemiyordu ama çok güçlüydü çünkü rüyada bebeğim sesten korkarak sıçramıştı. İleride hadise yerinde yolun ortasında ve kaldırımlarda büyük bir kalabalık toplanmıştı faka görünürde çarpışan araba, patlama izi vs bir şey yoktu. Sanki gökten bir uçak düşmüş toprağa girmiş gibiydi. Teşekkür ederim.

Rüyada hadise görmek yorumu

Rüyada hadise görmek görülen hadiseyle açıklanır ve ilgili olaya göre rüya yorumuna bakmak gerekir. Sizin bu rüyanızda olduğu gibi bir hadise oluyor ancak ne olduğu belli değilse o zaman bu rüya size hayatınızın bazı alanlarında memnunsuzluk veya bir tatminsizlik yaşadığınızı gösterir, ara sıra kendini şımartmak gerektiğini işaret eder.

Rüyanızda olayın ne olduğunu görmemişsiniz ancak gürültü duyuyor ve kalabalık görüyorsunuz ki; rüyada gürültü duyduğunu görmek reel yaşamda sizi rahatsız eden bir şeyden ya da durumdan kurtulmak istediğini ancak henüz bunun yolunu bulamadığınızı gösterir. Rüyada kalabalık görülmesi rüya sahibinin işinde bütün engelleri aşmasına, güzel bir yaşam sürmesine rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir