Kategoriler
İsimler

Rüyada Hafız İsmi

Rüyada Hafız ismi neye işaret eder?

Rüyamda eski sevgilimin beni aradığını gördüm fakat telefonumda onu Hafız ismiyle kaydetmişim, ben ona dargınım diye telefona çıkmıyordum ama çıkmayı çok istiyordum. En sonunda yine ararsa çıkacağım diye karar verdim ama aramadı bir daha.

Sonra onu hastanede yatıyor gibi gördüm ve bir kız resmi gördüm, sanırım ki şimdiki veya benden sonra beraber olup ayrıldığı sevgilisinin resmiydi. Çünkü tam bilmiyorum hala onunla beraber mi yoksa değil mi diye ve rüyamda nereye gitsem her yer onu bana hatırlatıyordu. Teşekkürler

Rüyada Hafız ismi görmek yorumu

Buket selam,

Rüyada eski sevgilinin aradığını görmek yaşamakta olduğunuz sosyal ilişkilerinizde kendine güven sorunu yaşadığınızı simgeler. Kendine güvenmek konusunda çalışma yapmanız, güçlü ve zayıf yanlarınızı tespit edip, zayıf yönlerinizi güçlendirmeye çalışırken ilişkilerinizde kuvvetli olduğunuz taraflarınızı öne çıkarmak, onları daha çok kullanmanız gerektiğini anlatır şeklinde tabir edilmektedir.

Hafız isminin anlamı Koruyan, Saklayan, Kur’an ı ezberlemiş kişi demektir. Rüyada Hafız ismini görmek veya Hafız olarak çağrıldığını görmek, Gizli bir sırrı öğrenmenin anlamını ifade eder.

Rüyada eski sevgilinin hasta olduğunu görmek onun zor bir dönem geçirdiğini ancak atlatacağını ve normal yaşamına devam edeceğini temsil eder. Rüyada eski sevgilinin hastalandığını görmek, aranızdaki güçlü duygusal bağı halen gücünü kaybetmediğini gösterir. Sizin başınız ağrısa bu onunda hissedeceğini bilin mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir