Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Hafriyat Alanı Görmek

Rüyada hafriyat alanı görmek neye çıkar?

Selamlar, çok etkisinde kaldığım ve ilmi olduğuna inandığım bu rüyayı yorumlar misiniz? Çok teşekkürler. Arkadaşımla araba ile karışık bir sürü yoldan geçip oraya varıyoruz. Arabadan inip mezar gibi taşları ve yazıları olmayan ama mezar olan sanki hafriyat alanı gibi, her yeri kazılmış tümsekli bir yerden aşağısı çukur bir yere iniyoruz.  Ama bu tümsekler mezar imiş.  Arkadaşım önden gidiyor biz kardeşimle arkasından. İndiğimizde kardeşime “korkarsın, sen bakma, geri dön istersen” diyorum. Oda korkuyorum demiyor ama korkuyor, yine de gitmiyor. Biri kız biri erkek iki bebek amniyo kesesinin içinde canlı gibi görünüyor ama ölmüş. Bir kutunun içinde. Bu bebekler arkadaşımın bebekleri imiş. Kutunun altında ranza gibi düşünün, altta yatak var. Orada 45-50 yaşlarında dayı diye hitap ettiği biri yatıyor. Arkadaşım bebekleri bize gösterdikten sonra dayıya soruyor “şöyle mi yerleştireyim” diye, dayı da “şöyle yerleştir, her zamanki gibi” diyor.

Sonra biz arkadadimin evine gidiyoruz. Diyorum “dayın hep orada amı yatiyor”, arkadasimda evet anlamında başını sallıyor “o hep orada yatar” diyor. O dayı aslında alimlerden böyle bir seyleri onceden sezen biriymis ama artık yasak gelmiş. Artik yapmiyormus. Evde ekran gibi bir seyden kurandaki sürelerin ismi geçiyor. Uzun süreler. Arkadasim bu sürelerin hepsini ezbere biliyor oluyor ama süreyi isminden değilde ilk kelimesinden anlayabiliyormus. Bunu ekrandan bir ses soyluyor. Evde 4-5 yaşlarında bir kız çocuğu var. Hatta o ekrandan bir ses bize alışveriş yaparken kandırılmamak için şu süreyi okuyun diyor, surenin adını söylüyor ama ben burayı unuttum.

Rüyada hafriyat alanına gitmek yorumu

Zeynep merhaba, bu rüyayı hangi yaşta gördüğün anlaşılmıyor çünkü bu rüyanın çocuk yaşlarda görülmesiyle erişkin yaşta görülmesi arasında büyük fark var. Ancak her ikisinde de ortak olan nokta rüyayı gören kişinin büyük bir iç hesaplaşma yaşadığını ve bu yüzden kafasının karışık olduğunu anlatmasıdır.

Rüyada mezar görmek insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, detaylı bilgi mezar rüya tabiri sayfasında okunabilir. Rüyada inşaat yapımı için hafriyat çalışması yapıldığını görmek rüyayı gören insanın sahip olduğu enerji, büyüme isteği, kişisel gelişim arzusunu yansıtırken öte yandan da kişinin kendine güven konusunda büyük bir ilerleme kaydettiğini gösterir. Rüyada hafriyat alanı görmek kişinin verdiği emeklerinin sonuçlarının ortaya çıkmaya başladığını ve yakın zamanda ektiklerini biçmeye başlayacağını temsil eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar şu anda müthiş bir gelişim içinde olduğunu, bazı zamanlar bazı şeylerin birbirine karıştığını ya da bir şeyleri anlamakta zorlandığını göstermekte ancak güçlü manevi yönün, güçlü inancın, sahip olduğun azim ve çabalarınla bunların sona ereceğini, hayata bambaşka bir pencereden bakmaya başlayacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir