Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Hakaret Etmek

Rüyada hakaret etmek neyi gösterir?

Ben annemi kaybedeli 3 yıl olacak, kalp krizinden 41 yaşında gözlerimin önünde kaybetmenin şokunu atlatamadım evden falan kaçtım, tedavi gördüm, sürekli arka arkaya iki tane rüya görüyorum. Ben anneme rüyamda hakaret ediyordum, bağırıyordum ve sonra bana sarılıp annem ağladı, bende ağladım, çok kötü annem diye.

İkincisinde erkek arkadaşımı gördüm, annemle biz kaza oluyor ortalık sis, böyle toz içinde, kazada annem yerde yatıyor anne diye bağırıyorum, ağlıyorum ama gidemiyorum, gitmek istiyorum fakat erkek arkadaşım oradan çıkıyor annemle el ele tutuşuyor gidiyorlar ve arkalarına bakıp bana “daha erken” diyor. Ne demek bunlar? cevap bekliyorum, ben anneme bağıramam, çok seviyorum ve özledim onu.

Rüyada hakaret etmek yorumu

Nur merhaba, görmüş olduğun rüya anneni kaybetmenin travmasını hala atlatamadığını göstermektedir. Herkesin ölümü tadacağını bilip, dua ve sabırla bu durumu atlatıp rahmetli annene layık bir evlat olmayı başarman gerekmektedir.

Rüyada ölmüş anneyi diri görmek annenize olan sevginizi, ona olan özleminizi gösterirken, onu kaybetmenin acısı ile başa çıkma yolunu henüz bulamadığınızı ve elinizde kalan sevdiklerini kaybetme korkusu taşıdığınızı temsil eder. Bu tür rüyalar insanın kendini yalnız hissettiği, umutsuzluk duygusunun yoğun olduğu yaşam dönemlerinde sık görülürler ve buna dikkat etmek gerektiği şeklinde yorumlanırlar.

Rüyada hakaret ettiğini görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında onu fazlasıyla öfkelendiren birisi olduğunu ya da bu öfkeye neden olan durumun etkilerinin henüz üzerinden gitmediğini gösterir. Sonuç olarak rüyanızda annenize hakaret etmeniz ona karşı bir davranış olmayıp büyük ihtimalle yaşadığınız öfke nöbetinin yansımasını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir