Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Hakaret Görmek

Rüyada hakaret görmek neye işarettir?

Rüyamda eski sevgilimi balkonda başka bir bayanla yan yana uzanırken gördüm ve karşı balkondan onlara bağırıp kıza hakaretler ediyorum, eski sevgilime de aynı şekilde ve kız ağlayarak gidiyor ve “yazıklar olsun” diyorum “nasıl yaparsın” bunu diyorum, oda ne yapacağını şaşırıyor, bu neye çıkar? Kevser.

Rüyada hakaret görmek nasıl yorumlanır?

Kevser selam, öncelikle rüyada eski sevgiliyi görmek rüya tabiri sayfasını okumanı istiyorum. Rüyada hakaret etmek, birine hakaret ettiğini görmek, reel yaşamınızda sizi fazlasıyla öfkelendiren birisi olduğunu ya da bu öfkeye neden olan durumun etkilerinin henüz üzerinizden gitmediğini gösterir.

Rüyada hakaret görmek, hakaret edilmek, hakaret eden birini görmek, çevrenizde cahil veya kötü niyetli birileri olduğunu, ona / onlara ödün vermek durumunda olduğunuzu ifade eder. Rüyada birinin bir başkasına hakaret ettiğini görmek, etrafınızda uzak durmanız gereken birileri olduğunu temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Hakaret Görmek” için 2 yanıt

Rüyada öfkeli olduğu birine hakaret ettiğini görmek
Merhabalar, dün gece bir rüya gördüm, gerçek hayatta bir kişiye karşı gerçekten kin tutmuş durumdayım, arkamdan bazı laflar etmişti ve yüzüme karşı hiç bir şey olmamış gibi davranıyordu, işin kötü yani benim hakkımda söylediklerini bir büyük abimden duymuştum ve ona söz vermiştim bir şey demeyeceğime dair, deseydim veyahut kavga etseydim bana söyleyen abi küçük düşerdi, velhasıl kelam sesimi çıkarmadım, aslında arkamdan atıp tuttukları bana göre ağır şeyler.
Rüyama geleyim, rüyamda bu kişiye bir ortamda bağırıyorum, sesli bir şekilde “sen şerefsizin tekisin, karakterin yok senin, insanların arkasından atıp tutuyorsun, daha sonra bir şey olmamış gibi yüzlerine karşı gülüp eğleniyorsun” diye. Bu bana hiç karşılık vermiyor ama böyle sözler sarf ettikten sonra bana dedi ki “bu işi hukuki yollarla çözeceğim” o anda da dedim “bu kadar nasıl yüzsüz olabiliyorsun” yani sadece bağırıp çağırıyordum ona karşı sadece ama söylediklerim kelimeler gerçek hayatta bire bir ona söylemek istediklerim. Lütfen bir yorumlarsanız Çok sevinirim. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci, hissiz

Rüyanız gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ruh halinin çok net bir şekilde yansımasını göstermektedir. Sayfada yazdığı gibi rüyada birine hakaret ettiğini görmek, reel yaşamınızda sizi fazlasıyla öfkelendiren birisi olduğunu ya da bu öfkeye neden olan durumun etkilerinin henüz üzerinizden gitmediğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir