Rüyada Hakem Görmek

Rüyada hakem görmek neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda arkadaşlarımla bizim salonda televizyonda bir şampiyonluk maçı izliyoruz, maç müthiş heyecanlı geçiyor ama kimlerin maçı olduğunu bilmiyorum. Maçın ortalarında hakem düdüğünü çalıp maçı durduruyor, bir mikrofon istiyor ve tüm dünyaya şu anda kıyametin başladığını ve Allah’tan af dileyip, günahlarının affını dilemek için bir kaç saniyeleri kaldığını söylüyor. Bir arkadaşım bu hakemin kafayı yediğini, böyle bir şakanın affedilemeyeceğini, o adamın hakemlik hayatının bittiğini söylerken o sırada televizyonda maç nakli kesilip haberler başlıyor.

Haberleri sunan spiker korku ve şaşkınlık dolu bir ses ile bir alev fırtınasının Çin, Japonya ve Uzak doğuyu yakıp yok ettiğini ve batıya doğru ilerlediğini söylerken bir kaç saniye sonra her öne kızarıyor, sonra kararıyor. Bu kadar. Bu ne anlama geliyor? 29, erkek, bekar, teknisyen.

Rüyada hakem görmek yorumu

Rüyada hakem görmekBilal selam, gördüğün gerçekten çok etkileyici bir rüya. Yaşının olgun olması sebebiyle gördüğün bir filmin yansıması olamayacağını düşünüyorum. Daha genç yaşlardaki insanlar bu türde bir film izledikten sonra buna benzer rüyalar görebilir.

Rüyada maç izlediğini görmek vaktinizi kendiniz ve sevdikleriniz için daha yararlı işlerle değerlendirme imkanınız olduğunu anlatır.

Rüyada hakem görmek rüya sahibi insanın kendi idealleri ile sahip olduğu değerler arasında bir iç savaş yaşadığına delalet eder. Çoğu zaman hak etmediği şeylere sahip olan kişilerin gördüğü bir rüyadır.  Hakem olmak, hakemlik yapmak, hakem olduğunu görmek sizin günlük yaşamda bazı sorunların ya da çatışmaların çözümünü aradığınızı gösterir. Hakemle tartışmak rüya sahibi için haksızlığa uğramaya delalet ederken hakem ile tartıştığını görmek aynı zamanda bir sebeple vicdan azabı veya suçluluk duyguları yaşamaya işaret eder.

Rüyada yan hakem görmek suç, eylem, mahkeme anlamlarını simgeler. Rüyada yan hakem olmak, yan hakem olduğunu, yan hakemlik yaptığını görmek yasal konularla alakalı yaşamınızdaki anlaşmazlıkları ve yargılanma yoluyla çözümlenecek olayları ifade eder. Rüyada kokart görmek rüyayı gören kişinin düşmanlarından başına bir felaket gelebileceğini işaret eder. Kokart takmak karşı cinsten biriyle şiddetli bir kavga yapmaya işaret eder. Rüyada kokart takmış birini görmek hatalı arkadaşlıklar kurduğunuzu, karşınızdaki çok iyi tanımadan ona fazla yaklaştığını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir