Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hala İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada hala ile konuşmak neye çıkar?

Ruyamdan uyanir uyanmaz yazmak istedim çok etkilendim gördüğüm ruyadan. rüyamda halamla telefonla konusuyoruz, bana hep “Annen onemlidir annen onemlidir” diyordu. Ben normal konuşuyorum “nasılsın hala” diyorum o bana “annen önemlidir” diye tekrarlayınca soruyorum “niye Ne oldu”? Diye yanıt verecekken “babanla konuştun mu” dedi bende uyandım o sırada.

Bu rüyamın manası nedir? çok merak ettim çünkü bu halamla aramiz pek iyi degildi. Allah Razıolsun şimdiden umarım en kısa zamanda yorumlarsınız. Ayşenur’un rüyası

Rüyada halayla konuştuğunu görmek yorumu

Ayşenur Merhaba,

Maalesef pek çok ziyaretçimiz gibi sizde hakkınızda hiç bir bilgi vermemişiniz.
1. Rüyanız konuştuğunuz halanız hayatta mı? “halamla aramiz pek iyi degildi. ” cümlesi bir rahmetliyi andırıyor.
2. Rüyada ana unsur olan anneniz yaşıyor mu? Babanız hayattamı?
3. Kendiniz hakkında bilgimiz yok. yaşınız, medeni durumunuz, çocuk durumunuz vb.

Yeterli bilgi olmadan rüyanıza sağlıklı yorum yapmak imkansız görünüyor. Cevabınızı sayfanın alt kısmındaki yorum ekle bölümüne yazabilirsiniz.

“Rüyada Hala İle Konuştuğunu Görmek” için 5 yanıt

Rüyada hala ile telefonda konuşmak
Rüyamda halamla telefonla konuşuyordum. Halam bana “annen nasıl hastaydı, iyileşti mi” diye sordu. Bende “iyi, gezmeye gitti” dedim .
Halam ile telefonla konuşurken sanki onu görüyordum. Sesi gülmekli idi. İşin garibi beni oğluna istemişti.
Bu rüyanın yorumunu alabilir miyim

Ahsen selam,
Gördüğün rüya halan hakkında ya da halan tarafından senin hakkında güzel şeyler duyacağını temsil etmektedir. (aklına sakın oğluna alacağını getirme)

Sevdiyim kiz benden ayrilmis bazi ailesiyle sorunlardan dolayi. kizda su an icin benden uzaga halasigile gondermisler. Ruyamda gordumki kizin halasiyla telefonda konusuruz ve kizin halasi bana diyor ki “2 gune geleceyiz, kizla benim durmumu oturub konusuruz”. bu ne anlam verir. 23, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Mecnun merhaba,
Görmüş olduğun rüya, gerçek hayatında kafanı fazlaca taktığın bir konunun ( yani sevdiğin kız ile durumun ) uykundaki yansımasıdır. Yani bu rüya bir mesaj vermemektedir. Ancak rüyada olumsuz bir şey olmaması moralini yüksek tutman bir sebep olabilir.

Ruyamda evime cocuklarıma yeni kıyafetler getiren bir iki adam görüyorum, sonra bana sıfır rakamlı beyaz kağıda imza atmamı istiyorlar bende o arada halamla telefonda konuşuyorum, halam hayatta, sonra imzamı atıyorum sıfır rakamın altına ama hatırladığım sıfır rakamı bırden fazlaydı bu ne demek tşk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir