Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Halatla Gökyüzünden Yere İnmek

Rüyada Halatla Gökyüzünden Yere İndiğini Görmek Nedir?

Merhaba. Yorumlara cevaplarınızı okudum ve çok etkilendim. Lütfen benim rüyamı da yorumlar mısınız? Ben rüyamda gökyüzünden halat ile yer yüzüne indiğimi gördüm. İnerken başımı kaldırıp baktığımda gökyüzü masmavi ve bembeyaz bulutlar vardı. Gökyüzü çok güzel görünüyordu. Sanki iki dağın arasına iner gibiydim, yere yaklaştıkça halata ağırlık verip biraz daha inmesini sağlıyorum ki atlarken canım yanmasın. Yaklaşık bir buçuk metre yükseklik kaldı ve daha da inmediğinden ben kendimi yere bıraktım. Toprak o kadar yumuşaktı ki canim hiç acımadı.

Karşımda başka bir dağ vardı ve onunda toprağı çok yumuşaktı, basınca toprak ayağınla beraber iniyordu. Dağın tepesine çıkmak gerekiyordu. Ama toprak yumuşak olduğundan “bu biraz zor” diyordum, bu yüzden tüm gücümü toplayıp tek seferde çıkmalıydım. Tüm gücümü toplayıp var gücümle tırmanmaya başladım, tam tepeye geldim derken elimi attığım yerin toprağı kaydı, düşmek üzereyken birden bir el elimi tuttu ve beki yukarı çıkardı. Elimi tutup beni tepeye çıkaran bir erkekti ve telefonla konuşuyordu. Bu tanımadığım biriydi. Ona ne sordum bilmiyorum ama telefonla konuşmasını bölmeden bana eliyle “o beni kalbimden bıçakladı” işaretini yaptı. Lütfen yorumlarsanız beni çok mutlu eder ve meraktan kurtarırsınız. Cevabınızı bekleyeceğim. Teşekkürler.

Rüyada Halatla Gökyüzünden Yere İnmek Tabiri

Rabia merhaba, keşke hakkında biraz bilgi verseydin, o zaman yorum daha sağlıklı olurdu. Rüyada gökyüzünden yere indiğini görmek rüya sahibi kişinin umut ve hayallerinde bir sıkıntı, bir karamsarlık olduğunu gösterir, ancak kişinin buna sebep olan şeyleri tespit edip ve çözdükten sonra her şeyin yoluna gireceğini, huzur ve mutluluğu bulacağına delalet eder, lütfen gökyüzü rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Burada sen ilginç bir şekilde halat ile gökyüzünden iniyorsun ki halat bir anlam taşıyor. Rüyada halat görmek yolculuğa, emniyete, kuvvetli olmaya işaret eder. Buradan senin halatla gökyüzünden inmen büyük ihtimalle kendini şu anda emniyette hissetmediğine ya da bazı konularda kendini yeteri kadar güçlü görmediğine işaret etmekte, bu sorunu çözdüğünde her şeyin yoluna gireceğini temsil etmektedir. Gökyüzünde gördüğün mavi ve beyaz bulutlar pozitif anlam taşımakta ve işlerin yoluna gireceğini simgelemektedir, bakınız rüyada bulut görmek sayfası.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise ideallerine kavuşmak için bazı mücadeleler vereceğini ancak sonunda birinin desteği ile tüm hayallerine kavuşacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir