Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Halay Görmek

Rüyada halay görmek neye işaret eder?

Bu anlatacağım rüyayı da aynı gece gördüm 6 ay önce evlenen arkadaşım rüyamda kocasıyla ikinci kez evleniyor, düğününde halay çekiyoruz, o gelinlikli eve geliyoruz, biraz stresli vede ev kalabalık ona sakin olmasını yarın kimsenin evde olmayacağını falan söylüyorum, sonra vitrinden bir paket sigara çıkarıyor bana da veriyor.

Bana verilen sigarayı içip içmediğimi hatırlamıyorum, bir bebek sesi duyuyorum ağlıyor ona getiriyorum “mama verme meme ver, o daha küçük” diyorum, arkadaşımın memesine veriyorum bebeğe (ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM SİZE ) ve çok merak ediyorum yorumunuzu.

Rüyada halay görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada halay görmek, halay çekildiğini görmek toplu yaşam kurallarını ve topluluk içindeki davranışlarınızı simgeler. Rüyada halay çekmek, halay çektiğini görmek içinde bulunduğunuz grup içinde uyumlu davranışlar sergileyerek, mutlu bir yaşam süreceğini simgeler. Rüyada halay çeken birilerini görmek, çevrenizde sizi aralarında görmek isteyen birileri olduğunu işaret eder. Rüyada halay çekemediğini görmek, içinde bulunduğunuz gruba uyum sağlayamadığınız işaret eder.

Rüyada birden fazla insan tarafından icra edilen bale, çaça, çarliston, çiftetelli, dans, harmandalı, hora, horon, kadril, kalipso, kankan, kazaska, mambo, mazurka, polka, raks, rumba, samba, tango, teke, twist, vals, zeybek gibi terimlerin açıklaması da benzer yöndedir.

Rüyadaki diğer unsurlara bakmak gerekirse: rüyada sigara görmek gerçek yaşamınızda kendinize bir kısa mola verme gereksinimi duyduğunuzu simgeler. Rüyada bebek sesi duymak ise rüyayı gören kişini manevi bakımdan bir desteğe ihtiyaç duyduğunu ve bu kendisini manevi olarak geliştirmenin yollarını bulması gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Halay Görmek” için 5 yanıt

rüyamda beyaz ve temiz bir gelinlik giymiştim ve kendi düğünümde halay cekiyodum bu ne anlama gelmektedir yorumlarsanız sevinirim şimdiden tesekkürler

gelinlik kefen demek bildiğim kadarı.kendi düğününde kendinı gelinlikle görmek hiç hayırlı degil.kendine dikkat etmelisın.

babam hasta maalesef umut yok rüyamda hastanedeyiz babam herkesı kaldırdı halay çektirdi ben mavi bir pantalon ve beyaz badi giymiştim babam hastaneden çıkıyordu kuzu kestirmişim yorum yaparsanız sevinirim…

Rüyamda biri peygambermiş ben ona sarılıyormusum ama o benim yapmam gereken bir seyin olduğunu söylüyor ve o şeyde hz isanın elinde olan uzun baston gibi bişey yogun dalgalı denize düşmüş ve benimde onu almam gerekiyormuş rüyamı yorumlayabilecek varsa lütfen bilgilendirebilirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir