Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Halı Görmek

Rüyada halı görmek neye delalet eder?

Rüyada halı görmekRüyamda balkona halı serdik, annem ablam ve ben bol suyla halı yıkıyorduk. Balkonda halı yıkadığını görmek neye işarettir.

Kimden: aysel
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: normal
Anahtar kelimeler: halı sermek,halı yıkamak

Rüyada halı görmek nasıl yorumlanır?

Aysel merhaba, gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda ailenizle birlikte bir şeyler planladığınızı göstermektedir. Bu plan henüz ön tasarı halinde, yani yeni proje ve çalışmaların eşiğinde olduğunuzu anlatmaktadır.

Rüyada halı görmek yaşamın acı gerçeklerine karşı kendinizi koruma yolunuzu ifade eder. Halı lüksü, konforu ve zenginliği ifade etmektedir. Halı sermek, yere halı serdiğini görmek rüya sahibinin hayatını daha konforlu hale getirmek istediğini işaret eder.

Halı yıkamak, rüyada halı yıkadığını görmek gerçek hayatınızda bir şeyler planladığınızı gösterir. Bu plan henüz ön tasarı halindedir, yani yeni proje ve çalışmaların eşiğinde olduğunuzu anlatır. Halı yıkayan birini görmek rüyada görülen kişiye göre yorumlanır ve görülen kişinin kimi projeleri olduğunu ve bu çalışmaların sizi de etkileme olasılığı olduğunu gösterir. Bu etki sevdiğinizi birini görürseniz olumlu, sevmediğinizi birini görürseniz olumsuz olabilir.

Sihirli halı görmek içinde bulunduğunuz sorumluluk ve ilişkilerden kurtulmak istediğinizi gösterir. Rüyada yeni halı görmek zenginliğin ve bolluğun işaretidir. Halı satın almak zengin arkadaşlar edineceğiniz anlamına gelir. Rüyada eski halı görmek rüyayı gören kişinin seçici, kolay beğenmeyen, mükemmelci bir kişiliğe sahip olduğunu ancak bu durumun bazı zamanlar ona sıkıntı yarattığını temsil eder.

Rüyada duvar halısı görmek kişinin çektiği sıkıntılar ve dökeceği alın teri ile çok iyi yerlere geleceğine ve elde edeceği varlık ise asla böbürlenmeyeceğine, süs halısı aynı zamanda rüyayı gören kişinin karakterinde hiçbir bozulma olmadan mütevazi hayatını sürdüreceğini ifade eder. Rüyada antika halı görmek gerçek hayatta hayal ettiğiniz servet ve zenginliğe kavuşmak için alışılmış yollarla ilerlemenin sizi amaca götürmeyeceğini ifade eder.  Rüyanızda eski halı üzerinde yürüdüğünü görmeniz bir tanıdığınız hakkında üzücü bir haber alacaksınız demektir.

“Rüyada Halı Görmek” için 2 yanıt

arkadasım rüyasında beni çamurlu su ile halı yıkarken görmüş ne ifade ediyor acaba (teşekkürler )
demin ki mesajımda eksiklik vardı oyüzden tekrar yazdım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir