Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Halı Saha Görmek

Rüyada halı saha neye işarettir?

Ben rüyamda kuzenimle evde oturuyorum, kuzenim “haydi maça gidelim, Serdar’ın bugün halı saha maçı var, belki de arkadaşlarından birini sana ayarlarız” dedi, bende “yok istemem, benim hoşlandığım bir çocuk var, ondan başkasını istemiyorum ama seninle sahaya giderim” diyorum. Sonra kuzenimin evinin yakınında bir halı sahaya gidiyoruz.

Sahada bir de ne göreyim, hoşlandığım çocukta sahada, üstelik kuzenimin sevgilisi Serdar ile aynı takımda, meğer onlar arkadaşmış. Çok seviniyorum, kalbimin hızlı atışını rüyada bile hissediyorum. Bu rüya neye işaret acaba?

Rüyada halı saha görmek tabiri

Melek selam. Rüyada kuzenini görmek gerçek yaşamda rüyayı gören kişinin bir üzüntü yaşadığını ve bu üzüntüyü paylaşacağı birisinin olmasını istediğini anlatır, bakınız rüyada kuzen görmek tabiri.

Rüyada halı saha görmek rüya sahibinin tövbe etmesine ve günahlarından uzaklaşmasına delalet eder, rüyayı gören insanın bundan sonra ahlaki kurallara uyan bir hayat yaşamayı tercih edip hayatı boyunca huzur içinde yaşayacağına alamet eder. Rüyada halı sahada maç yapmak rüya sahibinin reel yaşamda sert bir rekabet yaşadığını ve kişinin bu ağır şartlara uyum sağlayarak hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Halı sahada maç yapan birilerini görmek kişinin gerçek hayatında daha başarılı, daha sağlıklı ve daha mutlu olması için daha aktif rol alması, hareketsizlikten kurtulması gerektiğini temsil eder.

Rüyanın en önemli kısmı tesadüfi bir şekilde hoşlandığın kişinin de halı sahada olduğunu, orada maç yaptığını görmüş olmandır. Hoşlandığın kişiyi rüyada görmek rüya sahibi kişinin hayatında yapacağı bazı küçük düzenlemeler ile bir ilişkiyi büyük mutluluklar verecek duruma dönüştürebileceğini ifade eder, bakınız rüyada hoşlanmak sayfası.

“Rüyada Halı Saha Görmek” için 2 yanıt

Ben şimdi aniden maç yapıyorum halı sahada ondan sonra yağmur yağıyor benim kafamda ıslandı benim şapkam vardı kafama örtüm sonra gol attım ondan sonra birde benim olduğum yere yağıyordu birtek.

Rüyamda bizim sınıftakilerle halı saha maçına çıkıyorduk. Önce sahanın oradaki soyunma odasına gittik. Üstümü değiştireceğim falan derken bir baktım karşımda ortaokul yaşlarında bir çocuk, benimle dalga geçiyor işte sizin takımda kız oyuncu var, onunla ne yapacaksınız falan gibisinden. Ben de bayağı sinirlendim, üstümü değiştirdim sonra “HADİ BAKALIM” diye bağırdım. Sonra arkadaşlarımla birlikte sahaya çıktık. İki saha vardı, biri büyük diğeri küçük. Biz de hakemin düdüğünü çalmasını bekledik çünkü iki sahada iki farklı sınıftan öğrenciler vardı, biz büyük olana geçtik fakat daha maç oynanmadan rüyadan uyandım. Bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir