Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Halıda Islaklık Görmek

Rüyada halıda ıslaklık görmek ne demek?

Merhaba. Rüyamda bir evdeyiz. Ama şimdi oturduğumuz ev değil. Evde misafirler var. Eşim bir odada uyuyor. Yanına gidiyorum halının üzerinde ıslaklık görüyorum. Su dökülmüş diye düşünüyoruz. Fakat “su dökülse bu kadar yaş olmaz” diyoruz. Sonra su çoğalıyor. Bir yerden akar gibi. Suyu takip ediyorum masa altı gibi bir yerin duvarında boru var o patlamış, su oradan geliyormuş halıya.

Halının üzerinden temiz su akıyor. Suyu diğer yönden takip ediyorum halıyı tam yuvarlak delmiş taban tahtasından aşağıya akıyor. Halının deliği çay tabağı büyüklüğünde var. Üzülüyorum halıyı öyle görünce. Acaba anlamı ne olabilir?

Rüyada halıda ıslaklık görmek yorumu

Gördüğünüz rüya yaşamın acı gerçeklerine karşı kendinizi ve ailenizi korumak için üstün bir gayret gösterdiğinizi ifade etmektedir. Yaşamınızda ufak tefek bazı aksilikler olsa da bunlar yaşamın kaçınılmaz küçük kazaları olacak ve onları hiç bir yara almadan atlatacaksınız.

Rüyada halı görmek yaşamın acı gerçeklerine karşı kendinizi koruma yolunuzu ifade eder. Halı lüksü, konforu ve zenginliği ifade etmektedir. Rüyada ıslak bir şey görmek rüyayı gören erkek ve kadının kendi bünyelerinde taşıdıkları karşı cinse ait olan kabiliyet, olgu, vs güçleri temsil eder. Rüyada ıslak bir şeye dokunmak, ıslaklık hissetmek, ıslanmak, ıslandığını görmek, kavramları da aynı manaya gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir