Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Halıyla Uçmak

Rüyada halıyla uçtuğunu görmek ne demek?

Merhaba, ben 32 yaşında serbest çalışıyorum. rüyamda halı görüyordum. halıyla uçuyorum ve şehir şehir geziyordum. Yorumlarınız için teşekkürler.

Rüyada halıyla uçmak yorumu

Merhaba, bu çok ilginç rüyanızı bize yazdığınız için teşekkür ederim. Rüyanız oldukça güzel mesaj vermektedir ve önünüzdeki engellerin üstesinden geleceğinizi işaret etmektedir.

Rüyada halı görmek, yaşamın acı gerçeklerine karşı kendinizi koruma yolunuzu ifade eder. Halı lüksü, konforu ve zenginliği ifade etmektedir. Sihirli halı görmek, içinde bulunduğunuz sorumluluk ve ilişkilerden kurtulmak istediğinizi gösterir.

Rüyada uçmak, rüyasında uçtuğunu görmek hakkında detaylı bilgiyi uçmak rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Halıyla Uçmak” için bir yanıt

Rüyada eşiyle beraber uçmak
35 yaş, erkek, evliyim, 4-yas ve 6 aylık iki kızım var. Özel bir okulda güvenlik görevlisiyim. Genel olarak mutlu sakin biriyim, bir akrabaya borç vermiştim onu alamıyorum, bu kafama takılıyor sürekli. Birde gelecek kaygısı var biraz.

Rüyamda eşimle birlikte denizin üzerinde rüzgarın etkisiyle kanatsız olarak mutlu bir şekilde uçuyoruz, derken hava kararmaya başlıyor bizde uçarak Alanya kalesine doğru gidiyoruz ve kalenin duvarlarından tutunup kaleye iniyoruz, Genel olarak güzel bir ruya idi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir