Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Halka Açık Tuvalet Görmek

Rüyada genel tuvalet görmek neye işarettir?

Merhaba, benim rüyamda halka açık 4 5 adet tuvalet vardı ve bunların tepeleme bok ile dolu olduğunu gördüm, tuvaletlerdeki boklar taşmış vaziyetteydi, çok sıkıştığım için bende üzerine küçük tuvaletimi yaptığımı gördüm, bu ne anlama geliyor acaba? yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada halka açık tuvalet görmek yorumu

Sevcan merhaba. Rüyada tuvalet görülmesi rüyayı gören kişinin hayatında kendisinin işine yaramayan, boşu boşuna ona yük olan bir şeyden kurtulmaya işaret eder. Tuvalet ihtiyacı çekmek, tuvalete girilmesi, tuvalete gidilmesi kişinin üzerindeki bazı gereksiz yüklerden kurtulmak amacıyla adım attığını anlatır. Rüyada genel tuvalet görmek veya halka açık tuvalet kullanmak duygularını çekinmeksizin açıklamak isteğinizi simgeler.

Rüyada bok görülmesi genellikle kişinin günlük hayatında sıkıntılı, stresli olduğu zamanlarda çok sık gerçekleşen evrensel bir rüya olup tüm toplumlarda birbirine benzer şekilde yorumlanır ve kişinin rahatlama isteğini temsil eder. Tuvaletin bok ile dolu olması çoğu zaman bir hamileliğe işarettir, bir hamilelik haberi almaya rivayet edilir. Küçük tuvaletinizi yapmanız ise bu alacağınız hamilelik haberine çok sevineceğinize, bundan dolayı rahatlayacağına işaret etmektedir. Çünkü rüyada küçük tuvalet yapmak tıpkı gerçek yaşamda olduğu gibi rahatlamaya, feraha ermeye, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

“Rüyada Halka Açık Tuvalet Görmek” için bir yanıt

Rüyada 5 kez tuvalete gitmek
Merhaba, ben bayan 31 yaşında evliyim mağazacıyim. Rüyamda magazaya sabah gitmem gerektigini gorup çalıştığım AVM ye gidiyorum. Fakat iletişim kurmadan mağaza müdürümun bana sabahcı olmadigimi söylüyor.daha sonra şiddetli bi şekilde büyük abdestim geliyo ve AVM nin tuvaletine giriyorum girdiğim tuvalet AVM de ki Tuvaletler le alakası yoktu .tam tersi eski yerleri taş ve eski usul tuvalettı. Büyük abdestimi yaptiktan sonra elimi popo ma degdirip yıkıyorum elime bulaşıyo. Her tuvaletim bitti dediğimde tekrar büyük abdestim geliyo ve tekrar tuvaletimi yapıp elimle tekrar popomu yıkar yaklaşık 5 kez tuvalete çıkıp aynı şeyleri yapiyorum, bunu yaparken de acaba biti bana bakıyormu diye kapıyı açıp bakıyorum meğer dışarda eşim bekliyorMuş. Benim için kasvetli bir rüyaydı. Şimdiden tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir