Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Halka Görmek

Rüyada halka görmek neye işarettir?

Rüyamda güneş olmasına rağmen ortalık karanlıktı ve güneşin çevresinde 5 tane kırmızı halka vardı, bu halkalar güneşle aynı boyutta ve parlaktı. Sol elimi halkalardan birine uzattım ve o halka parmağıma geçti ve kırmızı bir yüzüğe dönüştü.

Sonra diğer halkalarda yıldız gibi kayarak yok olmaya başladı, her biri farklı bir yıldıza doğru gitti ve gittikleri yıldızlar parladı. Şimdiden teşekkür ederim. 1996 doğumluyum, bekar, öğrenci.

Rüyada güneşin etrafında halkalar görmek tabiri

Rüyada güneşi görmek akıl, aydınlanma, huzur, servet, itibar ve iç görü barışı simgeler, ayrıca doğal enerji ve ilahi gücü temsil eder. Ancak güneş olmasına rağmen havanın karanlık olması bu anılan konularda bir nedenle bir aksaklık olduğunu gösterir, yani akıl, aydınlanma, huzur, servet, itibar konularında önünüz açık, fırsatlar ve kısmetler sizi bekliyor ancak onlara kavuşamıyorsunuz anlamı taşımaktadır.

Rüyada halka görmek bir araya gelmeyi, birleşmeyi, bütünü oluşturmayı simgeler. Güneşin çevresindeki beş adet halka ise sizin bu güzelliklere kavuşmanız için bir şeyler yapacağınızı anlatmaktadır. Kehanette bulunmaktan hoşlanmam ama sayılarının 5 adet olması sanki 5 ay, 5 yıl gibi bir zamanda bir bir araya gelme (evlilik) sonunda bu güzelliklere kavuşacağına delalet edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir