Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ham Meyve Görmek

Rüyada ham meyve görmek neye delalet eder?

Dün çok kötü bir ruya gördüm, aslinda epey de karışıktı. Rüyamda annemle bir yerlerde geziyoruz, meyve ağaçları var, sıra sıra üzerlerinde meyveler dolu ama olgunlaşmamış, ham meyve, bazılarının yüzü kırmızı idi sanırım birde melengiç ağacı vardı, annem de onları almak için uzanıyor ama alıyor mu almıyor mu bilmiyorum. Sonra bir yere gidiyoruz yerde yeşil otlar var, ben duvarın üzerine oturuyorum ama sürekli eşimle didişiyoruz benim de aklımdan ( tam iyi olduk derken yine aramız bozuldu, biz ayrılırız kesin diyerek söyleniyordum).

Sonra iki tane küçük yılan birbirine dolanmış kocamın boynuna omzuna falan sarılmışlar, önce otların içine hareketsiz yatıyor, sonra yılanları kendinden zorlanarak çekiyor ve sanki insana söylüyormuş gibi “tamam artık hadi sıktınız bir durun” gibi bir şeyler söyledi, bense bunlar olurken sadece eşime bakiyorum. 24, Kadın, Evli, Ev hanimi.

Rüyada ham meyve görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanız dikkatle incelenmeyi hak eden değerli bir rüya olup, temel unsurların manası yazıyorum. Lütfen bu bilgilerle mesajı tespit ediniz.

Rüyada meyve ağacı görmek çok hayırlıdır ve hayatın iyi yönde ilerlemesine sebep olacak güzel olaylara işaret eder. Hele hele üzeri meyve dolu ağaç bolluk ve bereketin simgesi olup, sıkıntıların yakında sona ereceğine yorulur. Ancak ağaçtaki meyvelerin ham olması iyiye işaret değildir ve ham meyve görmek can sıkıcı bir haber almaya yorulur. Rüyada melengiç ağacı (çitkenbik ağacı) görmek bir durum yada ilişkinizde bazı karakter ayarlamaları yapmanız gerektiğini gösterir. Başkasının sizi beğenmesi için önce sizin kendinizi beğenmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyanın daha sonraki bölümlerinde geçen ana olaylar eşinizle didişmeniz ve iki tane yılanın onun boynuna dolanmasıdır. Rüyada eşiyle tartışmak reel hayatta rüya sahibinin eşi ile arasında bazı sorunlar olduğunu ve bunu karşılıklı konuşarak çözmek gerektiğini temsil ederken ilk adımı sizin atmanızın yararlı olacağını simgeler. İki küçük yılanın birbirlerine dolanarak aynı zamanda kocanızın boynuna dolanmaları aslında gerçek hayatında eşinizin rakibi olan iki kişinin birlik olarak kocanıza zarar vermek istediklerini ama bir zarar veremeyeceklerini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir