Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Hamak Görmek

Rüyada hamak görmek neye delalet eder?

Rüyamda gökyüzünde bulutlara bağlanmış bir hamakta sallanırken birden bire kısıtlanıyorum. Birde bakıyorum ki hamağın ipi halat gibi demire bağlanmış ve toprağa gömülü. Ve çok üzülüyorum.

Kimden: hayriye
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:38
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: iyi
Rüyanızın anahtar kelimeleri: halat, salıncak, demir, bağlı

Rüyada hamakta sallanmak yorumu

Hayriye merhaba, gördüğün rüya hayatın hakkında vermek istediğin kararda, istediğini yapamadığını, kendi kararını vermediğini, birileri ya da bazı şartlar yüzünden bunun kısıtlandığını ve bunun seni üzdüğünü temsil etmektedir.

Rüyada hamak görülmesi genelde yorgunluğa delalet eder, yorulmuş olduğunuzu gösterir. Rüyada hamakta sallanmak pek güzel bir rüyadır ve çok hoşunuza gidecek bir tatilin müjdesini verir. Hamak kurmak rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşması için yapması gereken çok az şey kaldığını simgeler, büyük mutlulukların onu beklediğini gösterir. Rüyada hamakta sallanan birilerini görmek zenginlik ve refah içerisinde yaşayan bir dostunuzun sizin sıkıntılarınızı görmezden gelmesi, sizin halinizi hatırınızı sormamasının büyük bir üzüntü yarattığını temsil ederken aynı zamanda hakkınızda iyi gelişmeleri haber verir.

“Rüyada Hamak Görmek” için 2 yanıt

Rüyada salıncakta sallanmak
Rüyamda yeşil bir parkta bir salıncakta hafif hafif sallanıyorum. Karşıda 300 metre kadar ileride bir park daha var. Bu iki park simetrik. Benim oturduğum salıncağın simetriğindeki salıncakta da sevdiğim kişi oturuyor (not: su an onun sevgimden haberi yok. Çok iyi yakın arkadaşız. Ama bana dargın. Gidip ona sarılmak istiyorum. Sanki bu Allah’tan bir emirmiş gibi gönlünü almaya gitmem çok önemli. Mutlak gitmeliyim rüyamda. Tam yerimden kalkacakken günlük yaşantımdan çevremde olan bir takım erkekler beni lafa tutuyor. Onları bir türlü başımdan savamıyorum. En sonunda başardığımda ise sevdiğim karşı parktan gitmiş oluyor. Onu bulamıyorum. Üzülerek uyandım. Şimdiden çok teşekkür ederim.
minik kedi, 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişe.

Rüyada park görmek yorgunluk ihtiyacını gösterir, güzel bir tatile gitme, bulunduğu ortamdan uzaklaşma, dinlenme olarak yorumlanır. Rüyada salıncakta sallanmak hayatınızın gelecek dönemlerini yakından etkileyecek bir karar arefesinde olduğunuzu, iyi karar vermek için bir süre mola verip dinlenmek gerektiğini ifade eder. Bu bekarlar için evlilik kararı, evliler için aileyi yakından ilgilendiren bir önemli karar olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir