Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Hamal Görmek

Rüyada hamal görmek neye delalettir?

Hayırlı günler. Yaşım 21, bekarım ve anlatacağım rüyayı sabah ezanından hemen önce regaib kandili ertesi günü gördüm. Rüya annemle ilgili. Annem şu an 53 yaşında çok şükür sağlıklı ve hayatta yanımda.

Rüyam şöyle: Öncelikle kendim paramın olmadığını unutarak spor salonuna gidiyorum ve hatırladığımda özür dileyerek çıkıyorum oradan. Eve geri dönerken cadde kenarında bir hamal ve onun sırtında annemin eşyalarını görüyorum ama o yok. Ardından haber geliyor annemin unutkanlık hastalığı varmış bu yüzden birden evdeki ipleri satıp para kazanmaya karar vermiş. Sonra akrabalarım almaya gelmiş onu. Ben de eşyalarını toplamaya çalışırken önceden gerginlikler yaşadığım bir arkadaşım geliyor ve yardım ediyor bana. Bu arada rüyamda annemin yaşlandığını ve hastalığından dolayı bu olayın olabileceğini söylüyorum. Bu rüyadan çok etkilendim ve sitenizi çok beğendiğim ve size güvendiğim için paylaşmak istedim. Yorumunuz benim için değerli. Cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada hamal görmek yorumu

Rüyada spor salonuna gittiğini görmek rüya sahibi için rahatlama, sağlıklı ve sıhhatli yaşamak ifadesidir. Bu rahatlık hem maddi hemde manevi bakımdan olabilir ve kişinin hayatında pozitif gelişmeleri, ailesinde sevindirici olayları ve müjdeli bir haberi de gösterir. Spor salonuna gitmen senin bu güzelliklere kavuşma arzunu ifade ederken paran olmaması yüzünden spor yapmadan geri dönmen ise bazı sebeplerle bu arzularına kavuşmakta bir gecikme yaşayacağınızı anlatmaktadır.

Rüyada hamal görmek sıkıntı ve keder ifade ederken aynı zamanda sabırla çalışarak kişinin amaçlarına ulaşacağına rivayet edilir. Hamal olmak ya da hamal olduğunu görmek ise rüya sahibinin üzerinde büyük yükler olduğunu gösterir, kişinin bazı zamanlar bu yükleri taşıyamayacağı duygusuna kapıldığını anlatır.

Rüyadaki diğer gelişmeler geçici küçük problemleri atlattığınızda sağlık ve mutluluk dolu günlere kavuşacağınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir